Skocz do zawartości

niewiadów


Jasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapytam Was co sądzicie na temat przyczepy niewiadów n 520 B Sport. Jest to przyczepa z 2011 r, nieużywana do pierwszej rejestracji. Wiem,że jest bardzo skromna ale za to nowa. a szukajac od dłuższego czasu przyczepki ciężko jest znaleźć coś co nie jest po wypadku. A ta by mi odpowiadała co do DMC, cena trochę spora (43 tyś, ale zawsze sa raty). :skromny: . Chciałbym już mieć cos na długi okres i nie martwić sie o przecieki czy podłogę. Przyjmę każdą krytykę :oslabiony: ale wysłucham też cennych rad doświadczonych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o nowej od producenta? wiem że ma teraz promocję.

 

opinii na temat tej przyczepy, nie ma w necie prawie żadnych. na żywo też jej nie widziałem, sam, się zastanawiałem, jak miałem dość oglądania używek ;)

 

wg mnie: za 43.000 możesz kupić zachodnie cacko, lepiej wyposażone, z przedsionkiem, stablizatorem jazdy, ciepłą wodą i prysznicem (a tych rzeczy tutaj brak).

 

i jeszcze jedno, jak CI się ten sport znudzi za rok, dwa, możesz na tej Niewiadówce sporo stracić...

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mamy już chyba już z 4-tą niewiadówkę ale N126 wiadomo spartańskie warunki ale sam ją wszędzie przestawię i pociągnę byle czym , przegląd bezterminowy i wartość 4 - 5 tyś. Za 40 tyś i to jeszcze na raty :look:  nie kupiłbym choćby była pozłacana :laugh:  za te pieniążki już bym myślał o kamperku ale to jest tylko moja opinia :smirk:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 43000 zł, to w Bieruniu można oczopląsu dostać....  :bzik: Wszyscy moi przedmówcy mają rację. Strata wartości będzie ogromna a oferowane wyposażenie mizerne. jak nie ma kibelka, to nawet bym nie spojrzał. Po jednym góra dwóch sezonach będziesz chceła wymienić (gwarantuję, bo pierwsza cepa nigdy nie zadowala, może przy trzeciej...) a tu zonk  :look: może za 20000 ktoś Ci to kupij jeśli w ogóle !!!  :mod:

 

Lepiej szukaj czegoś dwu, trzy letniego na fajnym wypasie.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapytam Was co sądzicie na temat przyczepy niewiadów n 520 B Sport. Jest to przyczepa z 2011 r, nieużywana do pierwszej rejestracji. Wiem,że jest bardzo skromna ale za to nowa. a szukajac od dłuższego czasu przyczepki ciężko jest znaleźć coś co nie jest po wypadku. A ta by mi odpowiadała co do DMC, cena trochę spora (43 tyś, ale zawsze sa raty). :skromny: . Chciałbym już mieć cos na długi okres i nie martwić sie o przecieki czy podłogę. Przyjmę każdą krytykę :oslabiony: ale wysłucham też cennych rad doświadczonych ludzi.

Jasia,

 

Wg mnie powinnaś kupić używaną przyczepę w budżecie jaki możesz przeznaczyć na ten cel.

Kupowanie nowej niewiadówki za 43 tyś :look:  :look:  :look:  :look:

Uzbrój się w cierpliwość i szukaj - pojawiają się przyczepy zadbane, bez dzwonów i innych wad ukrytych...ale one wtedy kosztują tyle ile powinny.

Prośiłaś w poprzednich postach o ocenę przyczep, które mocno odbiegają cenowo od innych w tych samych rocznikach.

Tak jak pisałem poprzednio - nie ma okazji.

Pomyśl, że kupiłaś sobie nową przyczepę za 15.000 Euro.

Dbasz o nią, czyścisz, serwisujesz itd. a jak po kilku latach chcesz sprzedać to co wystawisz ją za połowę ceny??

To się kupy nie trzyma - tak jak połowa ogłoszeń na allegro i otomoto...

 

Kup przyczepę, która jest zadbana i dobrze wyposażona - a nie młoda i z pozoru ładna....

Ja kupiłem przyczepę od forumowicza - nie była to okazja cenowa - ale przyczepa jest zadbana iż pewną historią...

 

Cierpliwośći życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! O ! O! dobrze godoż Bluesmen, na początek tańszą, skromniejszą, żeby się samemu przekonać co mi jest potrzebne w przyczepie, a potem to już wiadomo czego szukać, powiązać to z budżetem i  grono modeli się zawęża, jeszcze tylko zakup i szerokości :yay:  :yay:  :yay:

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz nowej, to stosunkowo tanie są Sterckemany . Za około 10 tyś euro kupisz nową z wyprzedaży rocznika, wydaje mi się to lepszym wyjściem niż Niewiadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.