Skocz do zawartości

Pomoc w ocenie Tabbert


Jasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, nadal jestem w trakcie poszukiwań. Proszę o ocene tej cepki http://otomoto.pl/tabbert-rossini-i-inne-T3901087.html

Wiem,że jest na górze z tyłu uszkodzona. Może ktoś powie jaki może być koszt uszczelnienia w przypadku gdyby przepuszczała. Chociaż sprzedający mówi,że jest to już zrobione i nic nie cieknie. Jakie oceniacie tą firmę?, nie orientuje sie kompletnie.Proszę pomóżcie. :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, nadal jestem w trakcie poszukiwań. Proszę o ocene tej cepki  http://otomoto.pl/tabbert-rossini-i-inne-T3901087.html. Wiem,że jest na górze z tyłu uszkodzona. Może ktoś powie jaki może być koszt uszczelnienia w przypadku gdyby przepuszczała. Chociaż sprzedający mówi,że jest to już zroboione i nic nie cieknie. Jakie oceniacie tą firmę?, nie orientuje sie kompletnie.Proszę pomóżcie. :miga:

Jasia, 

 

Przyczepa Tabbert jest bardzo dobrą marką i jest to już produkcja KNAUS -TABBERT group .Przyczepa jest z 2008 r.a cena jest wyjątkowo niska więc trzeba być bardzo czujnym .Sprzedający mówi ,że jest szczelna ... zawsze tak powie no bo co innego miałby powiedzieć ? Mało prawdopodobne jest to ,że dostaniesz od niego gwarancję na szczelność tak na pół roku .

Jak widać na fotkach (słabej jakości) to nie tylko jest widoczne uszkodzenie nad drzwiami ale również lewa strona przyczepy.Z przodu -te dziwne malunki.Lewa strona przyczepy ,na górze widzę jakąś listwę po całełej długości ( chyba ,że tak dziwnie światło odbija).  Obok tylnej obrysówki na górze też jest jakiś wgniot.Pod okienkiem WC widać jakiś malutki odblask koloru pomarańczowego  !!Nad  lewym kołem masz po prawej stronie  gniazdko zasilania 230 V i coś obok :hmm: nie wiem co  tam może być bo w tym miejscu masz szafę ubraniową.  Lewa strona przyczepy jest jakaś dziwna i mam wrażenie ,że okna po lewej stronie są inne niż pozostałe , ale może się mylę.

Przyczepa ta jest bardzo podobna ,można śmiało  powiedzieć ,że ma identyczny układ i wielkość   jak KNAUS Sport 450  FS .Z tego co widać na fotach jest to raczej golas ,czyli wersja standartowa. Układ i ta wielkość jest przez producenta opisana jako 3-osobowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona cała jakaś taka poobijana/maskowana...

Pewno idealna.

Fotki są dosyć duże (kliknij prawym>pokaż obrazek>powiększ)

i niby jest to "nie ukrywane" ale po co mi w treści np lodówka skoro ją widać a nic o naprawach które też widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burstner bardzo ładny, ale znowu, cena niska jak za producent, model, rok. Zdjęcia niskiej jakości więc i czepić się nie ma czego. Może to być tylko kwestia słabego zdjęcia, ale na jednym zdjęciu gdzie widać dach nad przednim oknem, mam wrażenie że jakieś wgniotki. Przedzwoń i dopytaj się co i jak. To handlarz + niska cena, więc podwójna czujność. w swojej ofercie ma jeszcze nowego campera po poważnym strzale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Przedzwoń i dopytaj się co i jak. To handlarz + niska cena, więc podwójna czujność

...

Nie dzwoń, nie uzyskasz rzeczywistej odpowiedzi tylko dwuznaczności dla stron.

"W bardzo ładnym stanie" vel "Idealna" - określenie względne i bezwartościowe jeśli jest bez pisemnego uzasadnienia.

Przy tej jakości ogłoszenia, handlarz + porównawczo niska cena = spróchniały interes. Czujność nie pomoże, profesjonalista otumani jak haszysz.

Obligatoryjnie.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na tego Tabberta też sobie ostrzyłem zęby bo na pierwszy rzut oka jest śliczny ta przyczepa jest powypadkowa cały przód ma nowy do bakisty o ile jeszcze dobrze pamiętam w czasie remontu przeniesiono zbiornik na wodę ja tą przyczepą się interesowałem w kwietniu - więc fakt, że do tego czasu stoi jeszcze w tej cenie mówi za siebie sprzedający miał wówczas jeszcze Knausa w lepszym stanie. Pamiętaj nie ma okazji cenowych ja za Knausa 2003 r dałem 23 tys więc dobry Tabbert powinien być dużo droższy w tym roczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.