Skocz do zawartości

Sezon 2008


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że poradzi. Napewno momentami może być nieco nudnawo bo koniki się nie rozdwoją i drzewa wolno będzie się omijało, ale przy odrobinie spokoju będzie dobrze. Troszkę więcej czasu zaplanuj na jazdę a urlop będzie udany.

 

 

PS. 500 tysiaków to już ładny wynik :) Trzeba tylko pamiętać, że to spory przebieg i nawet jeśli samochód jest dopilnowany to przez zmęczenie materiału szybciej niespodzianka może spotkać :) Ale absolutnie tego nie życzę i pewnie sam też zdecydowałbym się na wyjazd. Nówki też się psują :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też myślę o zmęczeniu bo przebieg słuszny ale strasznie wielka ochota mnie dopadła na ten wyjazd z ogonkiem. Zoneczka bardziej spokojna i realistka proponuje wyjazd tradycyjnie pod namiocik ,a z ogonkiem po zmianie autka ,a to dopiero w 2009r i serducho boli. Więc walę na Forum i szukam pociechy oraz dopingu,może coś się wymyśli razem ,aby był wilk syty i owca cała. Ech Z tymi Zoneczkami zawsze fajnie.

Piszcie i radzcie moi Mli :)

 

 

be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

be-ja na Twoim miejscu zrobiłbym sobie weekendowy wypadzik w góry z przyczepą i obserwował jak zachowuje się zestaw zwłaszcza w jeździe pod górę. Na własnej skórze doświadczysz więcej niż zadając pytania na temat samochodu którego nikt z nas nie widział i nim nie jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam.Dzięki za podpowiedzi i sugestje,decyzja zapadła,z uwagi na przebieg autka oraz komfort psychiczny jedziemy solo i tak będzie sporo majdanu do zbrania [sprzęt nurkowy],więc pobyt też nie na kampie tylko kwatera z uwagi na ograniczenie bagażu do minimum .Azymut obieramy na Dalmację ewentualnie Hwar to jeszcze do ustalenia ,jest sporo czasu.W chwili obecnej skupiamy się na zimie i gdzie na deseczkę żeby się fajnie poślizgać.

 

 

Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi :ok: be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

koliber1111

w zależności od pracy mojej i żony(urlopy) planuję albo wyjazd nad nasze morze bądż kierunek Horwacja

Jestem z 3-miasta więc cieszę się, że wybierasz się nad morze. A co byś powiedział na inne może - PODLASIE? Organizujemy tam wypad w kilka przyczep - szary11 jako miejscowy jest naszym Guru w tym temacie i ośrodkiem propagandy tego regionu w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z 3-miasta więc cieszę się, że wybierasz się nad morze. A co byś powiedział na inne może - PODLASIE?

:klotnia: No gdyby tak dobrze pomyśleć to Podlasie byłoby bardzo dobrym punktem do zakończenia albo rozpoczęcia podróży Podlasie-Bieszczady z przejazdem ścianą wschodnią (kresami jak kto woli) w karawanie przyczep

.....to tylko takie moje skromne marzenie..... :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopasujemy to wszystko do Szarego i ,,małej karawany , gdzie ludzie są naprawdę przyjaźni i nie posiadają ,,KOMPLEKSU TESCIOWEJ ,, Dogramy temat na Zlocie !

Szary ! w pobliżu musi być Holidey Inn bo piwo muszę mieć z parasolką !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary ! w pobliżu musi być Holidey Inn bo piwo muszę mieć z parasolką !

 

 

Da się zrobić :klotnia: Tylko kto bardziej zorientowany w "małej karawanie" niech ich plany na forum przekaże a ja miejscówkę spróbuje dopasować :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---Jestem z 3-miasta więc cieszę się, że wybierasz się nad morze. A co byś powiedział na inne może - PODLASIE? Organizujemy tam wypad w kilka przyczep---

na majowy weekend jadę na ryby na Siemianówkę albo na Bug w okolicach Janowa Podlaskiego.o ile nie wypali Chorwacja w lecie będę polował na sumy na Bugu,więc spotkanie jak najbardziej możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.