Skocz do zawartości

Brenna - kemping "Kotarz" - 11.10-13.10 + 14.10.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że jest parę ekip zainteresowanych jeszcze wyjazdami jesiennymi.

Proponujemy taką miejscówkę w terminie 11.10-13.10 (a dla tych którzy patrzą na "kalendarz" uczniowski) również i poniedziałek 14.10 czyli dzień nauczyciela.

Warunkiem otwarcia kempingu jest to by nie było jakiś większych przymrozków, gdyż sanitariaty są nieogrzewane i wówczas by właściciel musiał spuścić wodę dla zabezpieczenia instalacji, ale takiej pogody nie przewidujemy ;-)

 

Kempingu nie znam ale tak wygląda w miarę sympatycznie a ceny są atrakcyjne.

http://www.kemping.brenna.pl/

Niestety nie udało mi się wynegocjować lepszych cen - może jak będę już miał konkretną ilość załóg to coś się uda ale np:

załoga 2+1(do 10 roku życia) auto, przyczepa + prąd 36zł

http://www.kemping.brenna.pl/cennik.htm

 

Na kempingu znajduje się zadaszona "świetlica" do naszej dyspozycji.

Gdyby była taka wola to nie było by problemu z drewnem na ognisko.

 

Dla osób które już mają zazimowane przyczepy na ulicy przy której jest kemping ponoć jest kilka pokoi do wynajęcia czy małych pensjonatów.

 

Myślimy w sobotę przejść się jakoś w górki, a może w niedzielę (lub odwrotnie - jeszcze nie jest to sprecyzowane), wybrać się do Porąbki - Żar i zwiedzić elektrownie szczytowo pompową - czyli wycieczka dla tych którzy nie mogą być tydzień wcześniej w Żywcu.

http://www.zewpz.pl/#2

 

Prosił bym o zgłoszenie się ilością osób w załodze oraz termin na jaki się chce przyjechać.

 

Lista chętnych:

 

1.Misio 2+2 (11-14.10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam proszę o dopisanie mojej  załogi jak będzie złota polska jesień to będziemy w kpl.narazie 1+1 :yay: , a może jakąś kwaśnice na żeberkach upichcimy :slina:

 

1.Misio  2+2 (11-14.10)

 

2.aasp  2+1 (11-14.10)

 

3.dani  1+1  (11-14.10)

 

pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nas nie przestraszy nawet przymrozki w zeszłym tygodniu wziąłem moich chłopaków na weekend do Żywca na kamping Dębina  temperatura nocą co prawda nie dociągnęła do zera ale niewiele brakowało :] na polu były pustki byliśmy jedyną załogą na całym polu :yay:  w budce temperatura grubo ponad + 20 stopni fajnie było wspomnienia pozostaną :skromny:

 

 

pozdrawiam Darek

post-419-0-57216800-1380828050_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakąś kwaśnice na żeberkach upichcimy  :slina:

Podaj listę składników, bo rozumie, że głównym kucharzem będziesz Ty :] . A tak na marginesie to fajnie będzie znowu się spotkać :yes: Pogoda ma być sprzyjająca więc damy radę, zresztą słyszałem, że Misio rozłoży duży przedsionek :ee:

Widzę robi się fajny skład. Nieoficjalnie wiem o załodze GregorY-mają być po tajniacku na kwaterze :hmm: .

Jak będzie zimno to będziemy się wspomagać (trumą) a fiesta ostatnio coś testował-jakieś mikstury-akcyzy chyba jeszcze nie podniosą :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsionek - straszne to brzmi ale chyba będę musiał :(

Od roku na Scenicu nei udało mi się postawić nawet spojlera... mimo ze mam nawet kompletne belki... :(

 

Boje się o przymrozki i o wodę... by właściciel nie spuścił jej...

 

Bartosz ja jak Ty ?? Będziesz z nami ??

 

Fiesta - jestem pod wrażeniem - toż to przecież 4 post <lol>

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boje się o przymrozki i o wodę... by właściciel nie spuścił jej...

 

 

Fiesta - jestem pod wrażeniem - toż to przecież 4 post <lol>

To już koniec przymrozków :foch: Teraz już będzie piknie :yay: 

No następny post to już będzie jubileuszowy :hmm:  :pub:  :lol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.