Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie, ze względu na dzieciaki, wybieramy raczej kempingi pod nich. Więc z reguły duże, z infrastrukturą pod dzieciaki. Ale dzieci rosną szybko (już starszy syn nie chce z nami jeździć), więc w przyszłości z pewnością wybierzemy ciche, kameralne miejsca. Stąd namiary od Ireda i innych forumowiczów będą bardzo przydatne. Wszystkie sobie skrupulatnie wynotowałem w moim dzienniku "pokładowym" ;) Dzięki Ired.

Co do kart, to pytałem z ciekawości. Poszperałem we wskazanych linkach i nabrałem trochę orientacji co do czego. Mam mały staż w karawaningu (3 lata), więc ciągle jest jeszcze wiele spraw przede mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie, ze względu na dzieciaki, wybieramy raczej kempingi pod nich. Więc z reguły duże, z infrastrukturą pod dzieciaki.

@Mort

Masz do wyboru Medulin lub Prapratno < info > więcej...

 

W panelu obok mapy znajdż kemping Medulin, kliknij dowiesz się więcej ... przybliż na mapie.

 

Medulin < Lucko > Prapratno

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Plaże Medulin i Prapratno, niżej.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o rozrzut jednego kempingu od drugiego :)

Nie ważne w każdym razie ja pod dzieci proponowałbym albo jakiś resort na Istrii, albo coś w okolicy Zadar-Sibenik, niżej nie ma co jechać jeżeli chcesz mieć kemping który zapewnia rozrywki typu baseny, pseudo-aquaparki itp dla dzieciaków. Przerabiamy to samo :) Ale w tym roku wpierw kilka dni dla dorosłych czyli koniec świata na końcu Peljesaca a potem tropem resortów zaczynając od Solarisa w Sibeniku i kierunkując się dalej właśnie na Istrię w kierunku resortu  Lanterna na samej górze Istrii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired, jeszcze raz dzięki. Podoba mi się to miejsce. Szczególnie, że w planach mam południową Dalmację. Nie byłem jeszcze w Dubrowniku i okolicach, więc jest to dobra propozycja. A i plaża nietypowa jak na Cro w tym Papratnie, bo piaszczysta. A i popływać pontonem jest gdzie, bo fajne wysepki w pobliżu. Lokalizacja naprawdę godna uwagi.

 

pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to miejsce. Szczególnie, że w planach mam południową Dalmację. Nie byłem jeszcze w Dubrowniku i okolicach, więc jest to dobra propozycja. A i plaża nietypowa jak na Cro w tym Papratnie, bo piaszczysta.

Lokalizacja naprawdę godna uwagi.

 

@Mort

Wasz wybór, Wasza decyzja, na pewno nie będziecie żałować ... a może wracać.

Prapratno z dziećmi to wyjątkowo rajskie miejsce. Kemping położony jest w niecce, dookoła góry.

Czasami wieje od zatoki !

Kilka uwag, gdzie ulokować się na kempingu ponieważ byliśmy tu wielokrotnie. Najlepsze miejsce jest w głębi kempingu na wysokości ostatnich sanitariatów. Tu jest najciszej i najspokojniej, nie docierają wiatry od zatoki.

Plaża i samo wejście do wody jest łagodne, dno piaszczyste.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Przybliż mapę Prapratno post #32, znajdziesz dojazd + parking w Dubrovniku, klikaj...

My na starej drodze #1 gdzieś za Plitwicami do Prapratno+dziecko naszych dzieci w wodzie i Dubrovniku, niżej.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.