Skocz do zawartości

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przyczepy?


ZED

Rekomendowane odpowiedzi

ZED, jak przegladniesz te watki http://www.forum.karawaning.pl/viewforum.php?f=26 to na 100% bedziesz wiedzial jak ogladac i na co zwracac uwage bo tego typu odpowiedzi juz padly nie raz i nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary cos przekombinowany te pomysł z Sam-em, czy to ci przejdzie u diagnosty , przeciez to juz kieduś było rejstrowanei papiery z nich były tebliczki tez lub nadal są na dyszlu, lub ramie koło wejscia. Po co kombinowac , jezeli w podobnej cenie mozesz kupic full legalna przyczepke.

 

Zastanów sie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary cos przekombinowany te pomysł z Sam-em, czy to ci przejdzie u diagnosty , przeciez to juz kieduś było rejstrowanei papiery z nich były tebliczki tez lub nadal są na dyszlu, lub ramie koło wejscia. Po co kombinowac , jezeli w podobnej cenie mozesz kupic full legalna przyczepke.

 

Zastanów sie .

 

I jeszcze w urzędzie w wydziale komunikacji było potrzebne oświadczenie ,że do budowy przyczepy nie użyto seryjnych ( lub orginalnych teraz nie pamiętam ) części i podzespołów.

Oświadczenie takie było konieczne przy rejestrowaniu przyczepy SAM a chodziło o przyczepe towarową tu pewnie będzie podobnie.Do tego kompletu jeszcze papier od rzeczoznawcy samochodowego i rysunek przyczepy.I tak jak serek1 napisał wizyta u diagnosty.

Tak właśnie było kilka lat wstecz w Szczecinie , może teraz jest inaczej ale zanim dokonasz zakupu sprawdz to sam bo sprzedawcy to obiecują czasami gruszki na wierzbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinowac , jezeli w podobnej cenie mozesz kupic full legalna przyczepke.

?????? No to ciekawostka , pokaż mi przyczepę z 2000r tak wyposażoną za cenę 9200,-. Przyczepka fajna , ale pod warunkiem , że jest Was dwójka. Sam miałem "anglika" (tylko z drzwiami po prawej) i miło wspominam.

Poza tym w czym problem ??? Przecież gość pisze że zarejestruje za 500,-.

Niech rejestruje na siebie , a później Ty od niego kupuj :) Jak chcesz porady przy zakupie , pewnie koledzy z W-wa (ja chętnie) mogą z tobą podjechać je obejrzeć. Przyczepy stoją w Wołominie więc rzut beretem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepki sa ok, na ile mozna cos ze zdjec powiedziec... przy pierwszej w ogole nie mozna bo photosow srodka brak :)

 

Uwazam ze i tak na nic sie nasze uwagi, dotyczace stanu technicznego i uzytkowego nie zdadza. Na zdjeciach wyszystko lepiej wyglada.

Jedynie co o przyczepach ze zdjec mozna powiedziec to to ze np rozklad ma dobry czy nie, ze wyposazenie jest ok, ze relacja ceny do rocznika, wyposazenia, wielkosci jest dobra, duza czy mala........ i nic wiecej.

 

A jezeli o to Ci chodzi to:

Zastanawia mnie tylko jedno, pokazujesz dwie przyczepki tak calkiem rozne (no oprocz tego ze sa angielskie) ze nie mam zadnego odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.