Skocz do zawartości

prośba o ocenę hobby

kera76

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zamiar ja kupić. Oglądał ją dla mnie osobiście Speedy. Poproś a na pewno Ci pomoże. Wiem, że kompletna dokumentacja. Sucha i ładna. Bardzo mili Państwo- Wrocław. Pozdrawiam

Jeżeli chcesz pogadać to Szczecin jest mały ....

Edytowane przez pat68 (wyświetl historię edycji)

Pat68 i czemu w końcu jej nie zakupiłeś? Wygląda bardzo dobrze . jestem świerzo po zaglądaniu w każdą dziurke mojej przyczepki :) i sądząc po fotkach porównawczo ta by mnie na pewno zainteresowała. Ale jeśli któryś z kolegów oglądał na żywo to na pewno powie jak to wygląda w rzeczywistości.

Kupilem w tamtym roku od tego gościa hobby 97rok delux przyczepka identyczna jak ta na zdięciach nawat srodek jest taki sam.Byłem w tym roku z nad morzem spisyw ła się bardzo dobrze pod względem jazdy jak i wypoczynku naprawdę polecam.Mieszkam 80 kil od Wrocławia gościu za niewielką opłatą przywiózł na miejsce  :miga:

Tomala, to że Twoja jest bez zarzutu, to nie znaczy, że wszystkie, które sprzedaje są ok.

Nie jestem pewna na 100%, ale i ja chyba od niego kupiłam  i niestety po krótkim używaniu pękła oś, która jak się okazało była uszkodzona już w chwili zakupu.

Podkreślam - nie oceniam w żaden sposób tej przyczepy.

no masz ci los...dwie opinie i dwie skrajnie różne.poczekajmy co powiedzą pat68 i speedy.wygląda,że oni mają najwięcej do powiedzenia w temacie w/w przyczepki.Estetycznie wydaje się bardzo ładna...ale to tylko fotki.

Przyczepa w bardzo dobrym stanie. W środku gdzieniegdzie źle spasowane drzwiczki meblowe ocierają o siebie. Uszkodzona roleta dużego okna dachowego ( nie pamiętam wymiarów ,ale będzie min 50x40). Roleta cała ,tylko chodzi nie równo w szynach (str L vs P)- do naprawienia. Dorobione podłączenie do wody ( złączka ogrodowa pod klapką w podłodze) ale bez reduktora ciśnienia- trzeba sprawdzić jak to jest dokładnie zrobione ,żeby sobie czegoś nie uszkodzić (terma). Gdzie nie gdzie jakieś pojedyncze wgniotki blachy - normalna eksploatacja. W środku czysto i sucho. Porządny przedsionek z TenCate ( firmy nie pamiętam).

Trumavent na 12V - to rzadkość. Podłoga sucha, choć przydałaby się jakaś konserwacja. DMC 1350kg, ale mam e-mail od Hobby który mówi,że mogą dostarczyć homologację i nową tabliczkę znamionową na 1300kg- koszt 54Eur.

Przyczepka jest realnie na 4 osoby (łózko przy drzwiach się rozsuwa na bok.

Nie sprawdzałem jej tak na 1000% ale na pewno warto pojechać obejrzeć samemu - myślę ,że z gotówką w kieszeni.

elaola: tak z czystej technicznej ciekawości: jak udało się ustalić ,że oś była pęknięta w momencie sprzedaży?

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)

Lewy narożnik zewnętrzny wgnieciony. Braka oryginalnego malowania po prawej stronie (naklejka), Na ścianie prawej, na szarym pasku są jakieś mocowania? Łby śrub? Chyba w oryginale tego nie było. Tyle widać z fotek.

Pat68 i czemu w końcu jej nie zakupiłeś? Wygląda bardzo dobrze . jestem świerzo po zaglądaniu w każdą dziurke mojej przyczepki :) i sądząc po fotkach porównawczo ta by mnie na pewno zainteresowała. Ale jeśli któryś z kolegów oglądał na żywo to na pewno powie jak to wygląda w rzeczywistości.

Nie kupiłem jej bo max mojego auta to DMC 1300.  Po za tym uważam, że rzeczy używane niestety idealne nie są. Zawsze coś znajdziemy. Fakt jest to szansa na obniżenie ceny, jeżeli usterka nie dyskwalifikuje budki lub jej naprawa to kilka tys. pln. Powiem tak, zdjęcia zdjęciami, opisy opisami -zagryź zęby ,zatankuj, jedź oglądaj. Wtedy dopiero można oceniać, a tak siedzimy w teorii zwołujemy konsylia....

• 1 miesiąc temu...

http://allegro.pl/hobby-exclusive-440-98-nowy-przedsionek-i3552871040.html

Mmoże ktoś fachowym okiem spojrzy na te budkę i wyrazi swą opinię?

U mnie otwiera się tylko jedno zdjęcie.Ogólnie wygląda ładnie ale ja nie jestem fachowcem w tej dziedzinie