Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie Adri


Jasia

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda pięknie. No i zarejestrowana w PL. No i ma przedsionek  :]  :]  Ze zdjęć wynika, że użytkowana w PL... tylko znowu małe ale... czemu sprzedaje pośrednik a nie właściciel?? Podejrzliwy jestem strasznie...  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie. No i zarejestrowana w PL. No i ma przedsionek  :]  :]  Ze zdjęć wynika, że użytkowana w PL... tylko znowu małe ale... czemu sprzedaje pośrednik a nie właściciel?? Podejrzliwy jestem straszn

 

z rozmowy tel usłyszałem, że pośrednik jest jej właścicielem. Może wiecie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w ym modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kilka komentarzy na temat adri i mam wątpliwości...

Niesprzyjające komentarze zawsze się znajdą, nawet wobec budek takich bez wad.

Przywyknij do tego, bo kwestia w tym, jakie wady są przez Ciebie do zaakceptowania. Na znalezienie budki bez wad są ogromne szanse w salonie.

Tak więc cierpliwości :)

 

z rozmowy tel usłyszałem, że pośrednik jest jej właścicielem. Może wiecie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w ym modelu?

Przetłumacz na nasze bo nie kumam :)

.

Szczególną uwagę w tym i każdym innym modelu należy zwrócić na ślady przecieków, napraw itp.

Tu rzadko jest że "ten typ tak ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Na znalezienie budki bez wad są ogromne szanse w salonie.

 

 

No własnie. Budżet widzę, że masz dość spory, czy aby nie warto przemyśleć zakupu nowej?? Nie jestem w tym jakoś nadzwyczaj rozeznany ale wydaje mi się, że można by przynajmniej się zorientować w temacie... :hmm: co Ty na to?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Budżet widzę, że masz dość spory, czy aby nie warto przemyśleć zakupu nowej?? Nie jestem w tym jakoś nadzwyczaj rozeznany ale wydaje mi się, że można by przynajmniej się zorientować w temacie... :hmm: co Ty na to?? 

Nie, zdecydowanie duuuużo więcej kosztują nowe. Nie ma szans na taka. Taka cena jak te przedstawione propozycje jest do zaakceptowania, dlatego szukam przyczepki, którą pojeżdżę kilkanaście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na listwie nad tylnym oknem brakuje z obu stron po kilka centymetrów klina ozdobnego ( uszczelki )

Fabryka raczej tak nie robi.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

szukam przyczepki, którą pojeżdżę kilkanaście lat.

Jeśli ma to być Twoja pierwsza przyczepka, to trudno będzie Ci trafić taką na długoletni użytek.

Nie mam tu na myśli jej trwałości, tylko zaspokojenie Twoich oczekiwań - te zawsze wyłażą w praktyce. 

Z reguły po pierwszym roku/sezonie klarują się potrzeby i właściciele dość szybko sprzedają w celu zmiany na tą sprecyzowaną właściwą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być Twoja pierwsza przyczepka, to trudno będzie Ci trafić taką na długoletni użytek.

Nie mam tu na myśli jej trwałości, tylko zaspokojenie Twoich oczekiwań - te zawsze wyłażą w praktyce. 

Z reguły po pierwszym roku/sezonie klarują się potrzeby i właściciele dość szybko sprzedają w celu zmiany na tą sprecyzowaną właściwą. 

 

Święta prawda. :ok: My dopiero przy trzeciej w miarę się zadowoliliśmy a i tak jeszcze nie jest to, to, co tygrysy lubią najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda. :ok: My dopiero przy trzeciej w miarę się zadowoliliśmy a i tak jeszcze nie jest to, to, co tygrysy lubią najbardziej :)

Przez ostatnie trzy sezony jeździłem Adrią z łóżkiem piętrowym i pewnie mielibyśmy ją dalej,ale dzieci rosną i chcemy jeszcze pojeździć wspólnie i nie tylko po Polsce. Mam nadzieję,że ten zakup zadowoli moje oczekiwania.

Znalazem jeszcze taką cepkę http://otomoto.pl/tec-tec-caravan-travel-king-jak-nowa-T3906711.html. Tylko przeraża mnie DMC(1500). co Wy na to???

 

Na listwie nad tylnym oknem brakuje z obu stron po kilka centymetrów klina ozdobnego ( uszczelki )

Fabryka raczej tak nie robi.

Oglądam takie  modele na mobile.de i mają taką samą listwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.