Skocz do zawartości

Certyfikat gazowy-gdzie


Speedy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tak z ciekawości bo już kolejny raz czytam o tym przeglądzie. Czy on daje coś więcej niż satysfakcję, że mamy sprawną instalację gazową?

 

nigdy policjant w PL i Europie nie zapytał mnie o taki certyfikat, a z przyczepą jeździłem po dziesiątkach tuneli, promem też chyba 7 razy płynęliśmy....

 

gdzie wymagają takiego świstka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na niektórych kempingach,promach... nie wiem jak to wygląda w przypadku jakiejś kontroli na drodze(za granicą oczywiście).

Wychodzę z założenia że przegląd i tak musze zrobić,a jak już płacę to czemu nie mieć pamiątki. ..i jednego dylematu mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości bo już kolejny raz czytam o tym przeglądzie. Czy on daje coś więcej niż satysfakcję, że mamy sprawną instalację gazową?

 

nigdy policjant w PL i Europie nie zapytał mnie o taki certyfikat, a z przyczepą jeździłem po dziesiątkach tuneli, promem też chyba 7 razy płynęliśmy....

 

gdzie wymagają takiego świstka ?

To nie tylko świstek dostajesz naklejkę złotą koło tablicy rejestracyjnej, i w Niemczech czy Austrii patrole policyjne podobno zwracają na to uwagę. Przegląd jest ważny po zrobieniu dwa lata. Nie wiem jak w okolicach Częstochowy ale w okolicach Bielska najbliżej znalazłem taki przegląd z certyfikatem u Klaji w Bieruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam w takim razie taki problem...

W czerwcu zrobiłem generalny przeglad przyczepy przed wakacjami w serwisie PAMER. Zostawiłem tam niestety czapkę pieniedzy, żeby wszystko było ok. i nie musieć nasłuchwać w czasie jezdy (i tak nasłuchiwałem). Potem dowiedziałam się o konieczności w zasadzie posiadanai tego przeglądu i szef Pamera rozkładając ręce stwierdził, że on takich certyfikatów nie wydaje. Teraz  nie uśmiecha mi się wydawać kolejnych 2 czy 3 stów na sprawdzanie już sprawdzonego.

Co radzicie, czy można taką naklejkę gdzieś załatwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Bielsku też jeden serwis proponował przegląd bez naklejki i z certyfikatem wystawianym przez nich, podobno zgodny z tym G607. Ale na stwierdzeniu "podobnym" lub "takim samym" w przypadku certyfikatów można się niestety przejechać. Naklejki raczej nie załatwisz, bo oprócz niej dostajesz przy właściwym książeczkę przeglądów z wbijanymi przeglądami i fakturę która służy jako załącznik do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejkę załatwia się w ten sposób, że wykonujesz przegląd w firmie lub u osoby która ma te uprawnienia.

Na naszym majowym zlocie w Przybrodzinie usługa ta kosztowała całe 80 zł. I naklejka odpowiednia była :)

 

Jeżeli masz sprawną instalację i Pamer to gwarantuje to za brak przeglądu z naklejką nikt ci głowy nie urwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mi w Bielsku też jeden serwis proponował przegląd bez naklejki i z certyfikatem wystawianym przez nich, podobno zgodny z tym G607. Ale na stwierdzeniu "podobnym" lub "takim samym" w przypadku certyfikatów można się niestety przejechać. Naklejki raczej nie załatwisz, bo oprócz niej dostajesz przy właściwym książeczkę przeglądów z wbijanymi przeglądami i fakturę która służy jako załącznik do niej

Czy w okolicach Bielska jest serwis co wydaje właściwe certyfikaty nie "podobne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.