Skocz do zawartości

Eura Mobil Młodego i Tuśki


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Po zeszłorocznym sezonie padła decyzja o sprzedaży przyczepki i kupnie kampera. Kamper kupiony został w maju lecz dopiero teraz wam go prezentuje ponieważ wymagał małego remontu, odświeżenia wnętrza i kilku modyfikacji. Nasz pojazd to Eura Mobil 590 hs z 1994 roku. DMC 3200, silnik 2,5 D wolnossący, wersja zimowa.

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia.

 

 

post-3976-0-15439500-1379262067_thumb.jpg

post-3976-0-91164900-1379262078_thumb.jpg

post-3976-0-47912800-1379262108_thumb.jpg

post-3976-0-67812400-1379262147_thumb.jpg

post-3976-0-75799300-1379262165_thumb.jpg

post-3976-0-29216900-1379262213_thumb.jpg

post-3976-0-93199000-1379262258_thumb.jpg

post-3976-0-61864300-1379262281_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zastanawiam na takim rozwiązaniem jak kamper :)

Wasz jest elegancki :)

Edytowane przez COLLINS18 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Fajne autko, faktycznie to przemarszczenie nad wejściem jest niepokojące ale jeśli dobrze naprawione to już nie problem. Natomiast zapytam na ile osób jest zarejestrowany i jak z pasami dla pasażerów. My też ostatnio kupiliśmy kampera ale z innym układem i dla pasażerów są pasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaże się za jakiś czas, czy zostało to prawidłowo zabezpieczone. Może się czepiam ale tych fałdek zarówno przy ościeżnicy drzwi jak i oknie kuchennym jest za dużo. Niemniej życzę wiele przyjemności z kamperowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te fałdki co niektórzy z was zauważyli to jak napisał Bartek pozostałości po problemie. Konstrukcja ściany była zgnita więc i poszycie odczuło to na własnej skórze. Szkielet ściany został wymieniony na nowy lecz poszycie zewnętrzne pozostało jednak pofałdowane. Zostanie już tak ponieważ mi to nie przeszkadza, a żeby zrobić to tak jak należy należało by wymienić całe poszycie ściany na nowe.

 

Odnośnie pytania Myszorków :) kamper zarejestrowany jest na 6 osób do jazdy a pasy posiada tylko dla kierowcy i pasażera. Jak poinformował mnie zastępca komendanta wydziału ruchu drogowego u nas w mieście ( byłem u niego osobiście,oglądał układ wnętrza i przestudiował dowód rejestracyjny) pasażerowie jadący bokiem do kierunku jazdy nie mają obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa.


spokojnie - znając Młodego to jestem przekonany, że sytuacje ma pod kontrolą a fale są tylko pozostałością po problemie. Czekam na wizję lokalną :)

Wizja lokalna najprawdopodobniej w maju w Sławie. Będziemy na 100%. no Chyba że wcześniej się coś wykluje. Pozdrawiamy

Edytowane przez mlody (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.