Skocz do zawartości

Proszę o ocenę zdjęcia Wilk Safari


koza0007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby się wypowiedzieć odnośnie poszycia w przedniej lewej części przyczepy. Wydaje mi się ze ono odchodzi od konstrukcji. Czy jest to coś poważnego czy przyczepka warta jest obejrzenia(mam ok 500km) Link do aukcji

http://allegro.pl/knaus-wilk-safari-r2000-6os-jednoosiowa-warszawa-i3546323872.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna przyczepa ... była przed wypadkiem.

Tak - to "coś bardzo poważnego". Przyczepa była solidnie uderzona i bardzo niechlujnie naprawiona. Ja osobiście wątpię w poprawność techniczną naprawy jeśli strona wizualna wygląda tak jak wygląda. Nie wymieniono poszycia boku tylko jakieś sztukowane paski blachy, dodatkowe istwy na łączeniach. Nędza.

Czy uwierzysz, że solidnie i rzetelnie został naprawiony stelaż wewnątrz ściany (którego nie widać), jeśli tak źle naprawione zostało poszycie (które widać)? Ja bym raczej nie uwierzył.

Po solidnym dzwonie może się uszkodzić w przyczepie znacznie więcej niż tylko samo miejsce uderenia. Siły przenosza się dalej i nie wiadomo gdzie cos pękło.

 

Ja by omijał takie "okazje" z daleka, ale wybór należy do płatnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wykombinowany tylny zderzak :)

Na oryginalne lampy księgowa już kasy nie dała, wstawiono więc od towarówki.

No cóż, w pełni sprawna z pewnością byłaby znacznie droższa. 

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoją cenę, można zaoferować za tę przyczepę np. 2000 zł. Zakup towaru który ma wady widoczne - do naprawy , jest bezpieczniejszy od zakupu " bez wad " - po naprawie. Napisano wyżej , że " ludzie mają czelność ". Trochę nie na miejscu taka ocena - negatywna, towar jaki jest - widać. A jakbyśmy ocenili tę ofertę , gdyby pięknie naprawiono zewnętrzne poszycie pozostawiając kaszanę pod spodem ? Pamiętajmy, że określenie bezwypadkowy, jest w potocznym rozumieniu bardzo mylące. Przyczepa w którą wjechał walec drogowy, jest bezwypadkowa bo uczestniczyła w kolizji a nie w wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Należy jednak zwrócić uwagę, że sprzedający nie napisał "bezwypadkowa" :-)

Optymistycznie widzę światełko w tunelu uczciwości :)

 

...

określenie bezwypadkowy, jest w potocznym rozumieniu bardzo mylące. Przyczepa w którą wjechał walec drogowy, jest bezwypadkowa bo uczestniczyła w kolizji a nie w wypadku.

 

"Bezwypadkowy" najczęściej określa aktualny stan, po naprawie mimo że z drzewa wcześniej zdjęty jest bezwypadkowy bo nie jest rozbity a że było...  

Nie chodzi bynajmniej o historię - tak rozumuje/tłumaczy się/robi kpiny stado bałwanów-importerów/naciągaczy/handlarzyn. 

A jak rozumuje to Kowalski? Tak jak rozumieć to powinien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.