Skocz do zawartości

brak oznaczen zaworów gazowych pod lodówką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. posiadam przyczepę kempingową sprowadzoną z Anglii hobby prestige 520 i mam problem z zaworami ponieważ brak na nich rysunków poglądowych i nie wiem który zawór jest przynależy do którego urzadzenia. Nadmieniam że przyczepa posiadała piekarnik który zdemontowałem i mam pytanie czy zamkiecie odpowiedniego zaworu spowoduje szczelosc układu czy potrzebna bedzie dodatkowa zaślepka na przwód. prosze o pomoc jesli to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz otworzyć wszystkich. Zapalić kuchenkę i zobaczyć, który zawód ją gasi, zapalić lodówkę zobaczyć, który ją gasi, zapalić trumę zobaczyć, który ją gasi, zapalić boiler ... itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. posiadam przyczepę kempingową sprowadzoną z Anglii hobby prestige 520 i mam problem z zaworami ponieważ brak na nich rysunków poglądowych i nie wiem który zawór jest przynależy do którego urzadzenia. Nadmieniam że przyczepa posiadała piekarnik który zdemontowałem i mam pytanie czy zamkiecie odpowiedniego zaworu spowoduje szczelosc układu czy potrzebna bedzie dodatkowa zaślepka na przwód. prosze o pomoc jesli to możliwe.

Zawór od kuchni - idź po rurce od kuchenki i dojdziesz  do zaworu głównego wtedy ustalisz zawór od kuchenki.Ten samo zawór będzie prowadził do PIEKARNIKA,tylko jego już powinieneś włączać kurkiem na pulpicie.Jak nikt go nie przekręci to gaz nie poleci i nic się nie stanie.Możesz zdemontować pokrętło dla bezpieczeństwa..

Pozdro,,,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam problem rozwiązany dziekuję za podpowiedzi.pozdrawiam i kto wie może do zobaczenia...

Fajnie,że mogliśmy pomóc ,ale chociarz napisz co wykopnałeś-zrobiłeś,że jest OK.??

Pozdro,,,,,, :nono::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM . Zgodnie z prośbą opiszę czynności, które wykonałem by rozwiązać w/w problem. wszysto rozkreciłem i sprawdziłem stan techniczny urządzen a przy okazji dowiedziałem się , że zawory pod lodówką zaczynając od lewej to zawór lodówki,nastepny to zawór gazówki, piekarnika, ogrzewanie i ostatni to zawór centralny zamykający wszystko. Po ogledzinach lodówki okazało się że komin nie jest połączony z kratką wentylacyjną więc coś zostalo na jutro :skromny:  do pracy.pozdrawiam . ps brak papierów muszę ją zarejestrowac bedzie biegania :oslabiony:  pozdrawiam ciekawe czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM . Zgodnie z prośbą opiszę czynności, które wykonałem by rozwiązać w/w problem. wszysto rozkreciłem i sprawdziłem stan techniczny urządzen a przy okazji dowiedziałem się , że zawory pod lodówką zaczynając od lewej to zawór lodówki,nastepny to zawór gazówki, piekarnika, ogrzewanie i ostatni to zawór centralny zamykający wszystko. Po ogledzinach lodówki okazało się że komin nie jest połączony z kratką wentylacyjną więc coś zostalo na jutro :skromny:  do pracy.pozdrawiam . ps brak papierów muszę ją zarejestrowac bedzie biegania :oslabiony:  pozdrawiam ciekawe czy się uda.

Cierpliwości- spokojnie  trzeba do tego pdchodzić.to jest gaz z tym nie ma żartów,ale jak to wszystko opanujesz to nie będzie problemów :miga::hmm:

Pozdro,,,,, :yes::banan:

Edytowane przez cyryl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.