Skocz do zawartości

Poszukiwania przyczepy z łóżkiem piętrowym


Tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już okolice Kutna to może coś takiego:

http://centrumcampingowe.gratka.pl/ogl/15779663.html#5bf31a20fb47b55b,2

 

Nie wiem czy ta przyczepa jeszcze jest dostępna bo jak byliśmy tam w zeszły weekend to była już zarezerwowana ale kto wie.

Ufolz ją oglądał dość dokładnie więc pewnie wyrazi swoje zdanie. Nie wiele brakowało a byśmy ją lub podobną kupili, ostatecznie układ okazał się dla nas (2+3) nieoptymalny.

 

Komis ma raczej dobre notowania na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piękna tylko nieosiągalna finansowo. Ta z tematu była do wzięcia po wstepnych negocjacjach za 33 a to i tak byłoby szaleństwo z naszej strony. Teraz w sumie sama się dziwię, że cena za 2009 rocznik nie zdyskwalifikowała przyczepy na wstępie. Niestety zapomniałam o jednej podstawowej zasadzie: nie ma okazji.

 

Ten układ z łóżkami piętrowymi nie jest zbyt często spotykany. Raczej widuję go w nowszych przyczepach. Czy takie nie były wcześniej produkowane?

W jednym z komisów sprzedawca mówił że dopiero po 2004(?) roku weszły na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to poza tym ,że wiemy mniej więcej jakiego szukasz rozkładu, to przydałoby się więcej informacji (DMC i takie tam).

Rozumiem,że łózka piętrowe mają być w poprzek?

 

Przeczytałam posta z innego wątku, że trzeba wrzucać konkretne przyczepy do oceny i nie śmiałam tak po prostu wypisywać wymagań i mówić: poszukajcie mi. Ale skoro mogę... :) To proszę:

 

DMC do 1450 (holownik Renault Laguna http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/renault/laguna/iii/grandtour/silnik-diesla-2.0-dci-150km)

Samochód ma DMC przyczepy 1500 ale swoje DMC ma 2033, więc żeby się zmieścić w 3,5t wychodzi mi DMC przyczepy 1450. Dobrze kombinuję?

Zależy nam żeby było łóżko tzw. francuskie ze zwględu na prysznic w pomieszczeniu tylko z WC (umywalka osobno)

 

Do tej pory szukaliśmy układu z podkową, ale po obejrzeniu tego Dethleffsa z tematu odmienił nam się światopogląd. Łóżko dla rodziców, łóżka piętrowe dla dwójki dzieci i jest jeszcze miesce do siedzenia przy stoliku, bez konieczności składania spań (ewentualnie dodatkowe spanie gdbyśmy jeszcze kogoś chcieli zabrać w podróż, lub ktos nas odwiedził na działce letniskowej)

 

Łóżka w poprzek, bo przy łóżka piętrowych wzdłuż najczęściej jest jeszcze podkowa do spania/siedzenia i łazienka jest 3 w 1 (kibelek prysznic i umywalka w jednym pomieszczeniu) także układ dużo mniej korzystny.

 

Rocznik powyżej 2000 i cena do 30000 PLN. Przy tych parametrach kręcimy się maksymalnie do 2004 roku. Ciężko będzie prawda?

Edytowane przez Tweety (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przemyślał rocznik: generalnie uważa się ,że przyczepy do 2000r były jednak lepiej wykonane.

 

Tu jest IMHO b.fajna budka. Cena z tego co słyszałem będzie 30-35kpln (trzeba będzie negocjować). Jakby co to mam ja 10km od domu

http://rajturysty.pl/index.php?id_product=47&controller=product&id_lang=7

 

 

aaa trzeba by tylko napisać do TEC czy da się zmniejszyć DMC o 50kg (IMO nie powinno być problemu)

 

EDIT: cena to 45000...dałbym sobie palec obciąć ,że jak ostatnio u nich byłem to słyszałem 35kpln ...

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speedy myślisz, że przyczepa z wypożyczalni to dobry pomysł? Mi się zawsze wydawało, że to najbardziej dobite przyczepy, jakie można znaleźć. Nikt nie będzie dbał o przyczepę z wypożyczalni, jak o swoją własną.

Edytowane przez Tweety (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z Tobą. Tą konkretną widziałem i na prawdę wyglądała bardzo świeżo (Everpol jako wypożyczalnia jest drogi i stąd może niezły stan sprzętu)

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka wisi od jakiegoś czasu na allegro (zaraz koniec aukcji ale jeszcze przez jakiś czas będzie chyba widoczna).

 

http://allegro.pl/knaus-sudwind-2005-z-przedsionkiem-hobby-i3509327336.html

 

Tu już cena bardziej adekwatna do rocznika zdaje się. No i Bydgoszcz dla nas to nie drugi koniec Polski.

 

Może ktoś zna tego sprzedawcę w sensie złych/dobrych opinii o nim?

Edytowane przez Tweety (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest budka sprowadzona z wysp kolega był oglądać budkę i miał wiele zastrzeżeń do niej, Anglicy nie szanują budek, (za to podobno ten przedsionek bomba sprawa) na wstępie brakuje oryginalnych firanek. (nie wiemy dlaczego, czy pleśń weszła czy się oberwały) gniazdka ma angielskie.

Brałem ją pod uwagę przed kupnem swojej lecz większość było na "NIE" napisz do Przemek70 on tam był na miejscu. AAA facet nigdy nie ma czasu, jak się chciałem umówić to on dyktował kiedy mam się zjawić i zazwyczaj w godzinach jakie mi nie pasowało. AAA i gość sprzedaje budę na firmę angielską nie na siebie. :niewiem:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. (ale z tego co widzę mamy tu konkurencję na ten układ przyczepy ;) )

nienie po obejrzeniu przyczep w tym układzie i chlapaniu wody z zlewozmywaka na pościel odpadł w przedbiegach. Jeszcze jedna wada jak dla nas  tego układu (stwierdzeni mojej żony) to dzieciaki aby załatwić porankiem potrzeby (niekoniecznie płynne) budzą nas co może być uciążliwe (kibel przy głowach) my już mamy przyczepę z układem kinderzimmer gdzie kibelek jest po środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas przyczepa będzie użytkowana głównie w 4 osoby (sporadycznie w 5) także chlapanie wody na pościel przeżyjemy ;)

Ze spaniem też nie ma kłopotu - męża nawet armaty by nie zbudziły, a ja wstaję przed wszystkimi :)

Ponieważ nasze dzieciaki na razie mają wzrost odpowiedni do takich łóżek piętrowych (2 i 5 lat) to dla nas układ idealny.

 

Chyba muszę poprosić o zmianę temtu na "poszukiwania przyczepy z łóżkami piętrowymi" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzieciaki aby załatwić porankiem potrzeby (niekoniecznie płynne) budzą nas co może być uciążliwe (kibel przy głowach) :)

 

hmm przynajmniej doplinujesz słuchowo czy wodę spuszczają po sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.