Jump to content

Przyczepka sprzedana

Andriu
 Share

Recommended Posts

Witam, własnie moja oldtimerka zmieniła właściciela, będę sie rozglądał za inną, najprawdopodobniej będzie to poczciwa Niewiadówka, ale koniecznie N - ka. Jednak na razie nie wiem jakie formalności mam poczynić w zwiazku ze sprzedażą dotychczasowej. :hop1: Mimo, ze już kilkakrotnie zmiieniałem samochody zawsze mam problem z załatwianiem formalności "posprzedażnych". Proszę o podpowiedz.

Jedynie musisz zajść do wydziału komunikacji z umową kupna sprzedaży i zgłosić zbycie. Postawią pieczątkę i finał. Opłat nie ponosisz. 14 dni od sprzedaży na to jest. Czyli wszystko tak samo jak z samochodem. :hop1:

NastępnIe do firmy w której była ubezpieczona - zgłosić sprzedaż, ewentualny zwrot nadpłaconego ubezpieczenia . Gość który kupił musi również zdeklarować się odnośnie ubezpieczenia.

Człowiek cieszy się dwa razy: jak kupuje i sprzedaje.

POWODZENIA :hop1:

Ooo, o ubezpieczeniu zapomniałem :hop1: Na szczęście MAQ nadszedł z pomocą :D:-]:)

ewentualny zwrot nadpłaconego ubezpieczenia
.

Przecież ubezpieczenie już od jakiegoś czasu przechodzi na nabywcę.

jeżeli kupujący zrzeknie się na piśmie chęci z korzystania z ubezpieczenia to i tak przez 30 dni może korzystać z tego "starego", dopiero po upływie owych 30 dni przysługuje sprzedającemu zwrot niewykorzystanego ubezpieczenia .

Zwrot nadpłaty AUTO CASCO i NW , można uzyskać od daty podpisania umowy k/s , no ale to głównie w przypadku samochodu. Chyba mały procent użytkowników przyczep w Polsce , posiada AC przyczepy.

Ja za rok płaciłem 23 pln, więc niech nowy własciciel sobie z tego korzysta. :)

• 3 months later...

Łączę się z Tobą w bólu po stracie Knausicy. Kiedyś natknąłem się na jej fotki wnętrza i przyznam, że zrobiły na mnie wrażenie. KLIK