Skocz do zawartości

poszukiwanie rodzinnej przyczepki


david_dv

Rekomendowane odpowiedzi

fakt jest taki szanowny kolego że moja kochana druga połowa powiedziała stanowczo że ma być kuchnia przy wejściu i już !!! :boks: (ach te kobiety ach)

 

próbowałem ją przekonać ale nie dało rady  :bukiet:

 

mam znajomych co mają właśnie delte   :przyczepa:  czy cuś takiego i twierdzą że spoko w trójkę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W przyczepie z dwoma spaniami na większym łóżku będziesz musiał spać w poprzek przyczepy (łóżko ma 1,5 m) - wstawanie w nocy to wędrówka prze partnera śpiącego z przodu. Z prysznicem dałbym sobie spokój myślę, że pewna wilgoć w przyczepie. Życzę powodzenia i żonę popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, ale dla układu 2+1 a dla takiej załogi kolega szuka budki w układzie z jednym łóżkiem osoby śpiące po boku też muszą wstawać przechodząc po tej śpiącej na środku. 

Dla układu 2+1 według mnie dwa spania to o wiele większa wygoda o ile nie konieczność. 

Prysznic rzeczywiście można sobie podarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po tym co się orientuje to z dwoma spaniami , przyczepa kuhnie będzie mieć po środku. Tak ?

Nie koniecznie, ja w swojej mam taki układ jak w tej budce: 2 spania i kuchnię z tyłu, generalnie na układ nie narzekam  http://otomoto.pl/lmc-1200kg-super-stan-1994r-T3908209.html

 

. Z tym, że LMC w tym układzie to 1200kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,...aha i nikt nikomu po głowie nie chodzi... :skromny:

może tu lepiej widać układ... http://allegro.pl/lmc-450-hobby-knaus-tec-fendt-burstner-kip-i3507969536.html

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knaus Azur ma podejrzanie niską cenę, resztki po bagażniku rowerowym na tylnej ścianie (szkoda, że nie ma tego bagażnika), nadspodziewanie dużo oczek na ruszt przedsionka i wiele więcej nie widzę. Tylko dziwię się, że chcesz kupić tak dużą przyczepę z tak niedogodnie rozplanowanym wnętrzem (jak już jest duża to niech będzie przy okazji wygodna). Nie wydaje Ci się, że klasyczny układ z dwoma podkowani jest bardziej funkcjonalny. Albo w mniejszej wersji z jedną podkową i jednym wąskim 1-osobowym łóżkiem w poprzek przyczepy. Czemu chcesz kupić budę, w której dziecko ma mieć zbyt krótkie łóżko albo dla odmiany w innych chodzić po głowie rodzicom - ciężko pojąć  :niewiem: . Ja sobie nie wyobrażam spania wspólnego - to jakaś herezja.

A kuchnia w tym Knausie jest nie tylko z tyłu, ale również z boku (lodówka). Czy warto cierpieć niewygody po to, żeby podczas zmywania naczyć stać tyłem do reszty rodziny zamiast bokiem? Czy to takie ważne? I czy warto poświęcić wygodę spania dla stania bokiem bądź tyłem przy zlewie? Ja chyba nie potrafię tego pojąć.

 

P.S. Jeśli będziesz na żywo oglądał tego Knausa to zwróć baczną uwagę na sufit przy kuchennym oknie dachowym. Albo światło się tam dziwnie odbija na zdjęciu (bywa tak) albo jest zaciek. Z tego zdjęcia na aukcji mało widać, ale na żywo sie zorientujesz czy tam jest coś niepokojącego.

Zapytaj też sprzedajacego, czy wykłądzina podłogowa jest oryginalna Knausa, czy to zwykłe gumoleum typu domowego.

Edytowane przez inhalt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ja sobie nie wyobrażam spania wspólnego - to jakaś herezja.

 

Ja też sobie takiej opcji nie wyobrażam. No ,chyba ,że na jedną noc gdzieś w trasie.

Jeśli obie przednie obrysówki sa tak samo montowane. To jak tam rozciągnąć przedsionek?

Mowa o Knausie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Knausa: przedni prawy (patrząc od dyszla) naróżnik lekko dziabnięty. trzeba by zobaczyć, czy się tam nic nie rozszczelniło. Przyczepa ma ślad po napisie NA SPRZEDAŻ, to oczywiście tylko kosmetyka, ale tak to sie sprzedaje przyczepy budowlane, (napisy naklejane?, czy farba?), no i świadczy to o tym że sprzedający długo z nią walczy. przegląd czerwiec? Zgadzam się z Inhalt apropo zacieku. Ostrożnie z nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam znajomych co mają właśnie delte   :przyczepa:  czy cuś takiego i twierdzą że spoko w trójkę  

Da się, do póki dziecko jest małe, to spoko, ale wraz z jego powiększającym się wzrostem będzie coraz ciaśniej, po co się gnieździć mając do wyboru lepszą opcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do spania we trójkę. Owszem da się znaleźć w sieci opisy "spania" we trójkę, ale zwykle są od 18 lat. A w realnych sytuacja kempingowych podczas rodzinnego wyjazdu sprawa ma się znacznie mniej różowo. Pomyśl, czy w wakacje nigdy nie masz ochoty "przytulić" żony :sex: ? Pytanie było retoryczne i nie oczekuję odpowiedzi, a w szczególności odpowiedzi publicznej. Ale jak już się zastanowisz to chyba nie wyobrażasz sobie tego na jednym łóżku z dzieckiem? Co innego, gdy druga sypialnia jest zamykana osobnymi drzwiami przesuwnymi. A tak jest w wielu modelach i uważam to rozwiązanie za wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze widzę, ale tam jest tylko jedno spanie.

Noc w trzy osoby na podkowie nie należy do przyjemnych.

Z całą odpowiedzialnością napiszę, że 3 dorosłe osoby wyśpią się bez problemu. Ja mam podkowę i kilkanaście razy tak już spaliśmy. Fakt, jak jest jeszcze jedno spanie to jest wygodniej, ale jak budżet ograniczony... no cóż. Pomijam wątek z "przytulaniem żony" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy przyczepę z jednym dużym łóżkiem 3 osobowym ... i już z córką która miała 1,5roku na wakacjach było dla nas tragicznie ....

 

Bez przesady to mają być wakacje a nie wyjazd studencki i spanie w  3 osoby w jednym łóżku ... aspekty intymne już zostały poruszone :) w końcu wakacje to przy dobrym układzie conajmniej 2 pełne tygodnie

 

a tematu kuchni przy wejściu w ogóle nie rozumiem... w przyczepie gdziekolwiek kuchnia by była jest "przy" wejściu ... odległości na prawdę nie są duże :D

 

na kempingu gotujemy na zewnątrz ... składana kuchania zewnętrzna do tego kuchenka ... porozmawiaj z żona bo argument kuchnia przy wejściu BO TAK ... jest dość słaby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale powiem ci  że jak dla mnie i mojej żony kuchnia w cepce jest po to by jej używać a nie rozkładać te klamoty w przedsionku 

 

 

kuchnie chce przy wejściu z tego powodu że ciepło podczas gotowania ucieka szybciej na zewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.