Skocz do zawartości

poszukiwanie rodzinnej przyczepki


david_dv

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych kolegów poszukujemy przyczepki dla rodzinki 2+1 holownik vw passat 130 kucyków 

 

co musi posiadać nasza przyczepka 

 

- waga do 1000 kg

- prysznic ( i tu mamy podzielone zdania z żonką uważam że cepka mająca prysznic szybciej zgnije, a może się mylę ?)

- przedsionek

- kibelek kasetowy 

- kuchnię na tylnej ścianie (wymysł żonki )

- ogrzewanie

- lodówka  220v 12v gaz 

- moskitiery

- żaluzje 

- sucha i zadbana

- rocznik jak najmłodszy 

- cena do 8 tyś max 10 tyś (ale to naprawdę max) 

 

będziemy bardzo wdzięczni za wszelkiego typu rady i pomoc w poszukiwaniu takiej przyczepki 

Edytowane przez david_dv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

będziemy bardzo wdzięczni za wszelkiego typu rady i pomoc w poszukiwaniu takiej przyczepki 

 

Kolego, nikt Tobie szukać przyczepy raczej nie będzie. Budkę musisz znaleźć sobie sam.

Jeśli będziesz miał coś ciekawego "na oku", wrzuć tu link lub fotki, a Koledzy z pewnością chętnie ocenią ową przyczepę.

Na gotowca raczej nie licz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem że nikt nie będzie nam szukał przyczepki chodzi mi o jakieś propozycje i może jakieś podpowiedzi jakiej cepki szukać

do tej pory mieliśmy chateau starą z 1980 roku była s tanie ... złym 

teraz po paru sezonach użytkowania wiem gdzie zajrzeć, co sprawdzić, gdzie postukać ...

 

 

a co do tego że kaski mało no cóż może i tak ale jak dla nas to sporo, wyjazdy na oględziny no właśnie o to chodzi że chcemy tego uniknąć i dlatego też napisałem ten temat bo może "znajomy znajomego" ma lub wie kto ma coś fajnego na sprzedaż 

 

mam jeden link i czaje się na nią tylko brak prysznica 

 

http://stamserwis.pl/[54].htm

 

możecie coś o tym powiedzieć  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze bedzie ciezko do tej pory mieliśmy dwa wyrka

Z tymi wymaganiami, doskonale sprawdzi się salonka angielka.

Dobrze jakby miała spanie 2+1, ale nawet jeśli nie, to na full rozłożonym łóżku 2 dorosłe + nastoletnie dziecko doskonale się wyśpią.

Jeden warunek: układ łóżka ma być wzdłużny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przyczepa ma być na trzy osoby to koniecznie dwa spania.

Inaczej sobie nie wyobrażam.

Zakup musi być przemyślany. Raczej nie kupujemy przyczepy na jeden sezon.

Popieram, przyczepa powinna mieć dwa wyrka nawet dla tego żeby wiecznie nie składać stołu do spania i odwrotnie. Wiadomo rzadko stołujemy się w przyczepie (raczej w przedsionku) ale czasami zdarza się wyskoczyć na dwa dni bez rozkładania przedsionka. Z wagą to trochę mało 1000 chyba, że chodzi Ci o masę własną. Z tego co wiem to pasat może ciągnąć przyczepę 1300 DMC więc takiej bym szukał. Uważaj żebyś nie przekroczył 3500kg zestawu bo dorwie Cię Viatol.  Kończy się sezon ludzie będą zmieniać przyczepy więc sporo czasu jeszcze masz na zakup. Ja swoje Hobby kupiłem wczesną wiosną. Najważniejsze to nie podpalać się przy zakupie, musi to być rozsądny przemyślany zakup po dokładnym sprawdzeniu. Wiadomo im młodsza tym fajniejsza, nowocześniejsza ale czasami warto kupić starszą przyczepę ale za to zadbaną i dobrze wyposażoną. Zdarzają się dobre okazje, ja na przykład zaraz po tym jak kupiłem swoje Hobby znalazłem Tabberta po 2000r (a nawet chyba 2007) za 8500 tyś. Z ciekawości zadzwoniłem z pytaniem " Co z tą przyczepą jest nie tak bo cena jakaś niemożliwa" i okazała się że to komornik sprzedawał bez licytacji. Niestety brak kasy i nawet nie było skąd załatwić i z okazji skorzystał ktoś inny. Niech mu służy jak najlepiej. Czekaj okazji nie podpalaj się za 10000zł można kupić bardzo fajna przyczepkę.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na kempingu.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym http://otomoto.pl/show?id=T3689258

 

przesłał mi jeszcze parę fotek ale nie wiem ja wrzucić 

Edytowane przez david_dv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czs oglądasz przyczepy z przewagą dla 2 osób.

Popieram przedmówców, dla rodziny 2+1 bardzo dobrym rozwiązanem jest odzielne spania.

A gotowanie - w przystawce, nie ma zapachu ewentualnego gotowania.

Mała zgrabna

http://otomoto.pl/fendt-410-b-T3695125.html

Fakt kasa inna.

Edytowane przez Daniel DJR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.