Skocz do zawartości

Wahacz HOBBY 420


Kristoo

Rekomendowane odpowiedzi

Może opisz lub podrzuć zdjęcia tego co cię boli.

W historii forum wiele problemów było opisywanych wraz z rozwiązaniami.

Są tez ludzie i firmy, które potrafią to i owo naprawić.

 

Coś więcej z tym wahaczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może opisz lub podrzuć zdjęcia tego co cię boli.

W historii forum wiele problemów było opisywanych wraz z rozwiązaniami.

Są tez ludzie i firmy, które potrafią to i owo naprawić.

 

Coś więcej z tym wahaczem?

Pękł uchwyt amortyzatora który jest integralną częścią wahacza. Nie chcę tego spawać bo to chyba żeliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękł uchwyt amortyzatora który jest integralną częścią wahacza. Nie chcę tego spawać bo to chyba żeliwo.

 

Szukałeś już tej części?

Może Przyczepy-Wiola podpowie gdzie to zdobyć?

Być może integralnie trzeba ruszyć całą oś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś już tej części?

Może Przyczepy-Wiola podpowie gdzie to zdobyć?

Być może integralnie trzeba ruszyć całą oś?

To oś PEITZ z uchwytem na trzy śruby do ramy więc może ktoś ma taką oś z rozbitej przyczepy bądź z rozbiórki.

Sprawa nie jest pilna bo do nowego sezonu trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam pytanie do kolegi Kristoo, czy zdołał coś zaradzić z tym wahaczem? Ja mam zgiętą piastę od tego samego modelu, też lewą i  nie mogę znaleźć zamiennika. A może ktoś wie gdzie piastę mogą wyprostować. Dzięki za ewentualną pomoc.

Edytowane przez Lencek1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do kolegi Kristoo, czy zdołał coś zaradzić z tym wahaczem? Ja mam zgiętą piastę od tego samego modelu, też lewą i  nie mogę znaleźć zamiennika. A może ktoś wie gdzie piastę mogą wyprostować. Dzięki za ewentualną pomoc.

Witam. Niestety skończyło się wymianą wahacza. Długo szukałem i znalazłem na Allegro całą oś za przyzwoite pieniążki. Lencek1 niestety przyczepy maja różne osie w zależności od DMC przyczepki a co za tym idzie różne wahacze. 

 

Pozdrawiam Kristoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety skończyło się wymianą wahacza. Długo szukałem i znalazłem na Allegro całą oś za przyzwoite pieniążki. Lencek1 niestety przyczepy maja różne osie w zależności od DMC przyczepki a co za tym idzie różne wahacze. 

 

Pozdrawiam Kristoo

Dzięki. Dlatego chyba wymienię dla świętego spokoju całą oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dlatego chyba wymienię dla świętego spokoju całą oś.

http://allegro.pl/osie-do-przczepek-przyczep-i-inne-czesci-i3559061612.html

Zwróć uwagę na trzecie zdjęcie druga oś od lewej przy tej żółtej. To raczej napewno taka sama oś jak nasze. Z ciekawości dzwoniłem do gościa chce za nią 3 stówki.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kristoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/osie-do-przczepek-przyczep-i-inne-czesci-i3559061612.html

Zwróć uwagę na trzecie zdjęcie druga oś od lewej przy tej żółtej. To raczej napewno taka sama oś jak nasze. Z ciekawości dzwoniłem do gościa chce za nią 3 stówki.

Pozdrawiam

Dzwoniłem do właściciela, oś jes niestety zbyt długa. Na podstawie przesłanego zdjecia z wymiarami oceni on sam wahacz, czy by pasował . Gratuluję bystrości oka, faktycznie ośka jest bardzo podobna do tej z hobby. Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzwoniłem do właściciela, oś jes niestety zbyt długa. Na podstawie przesłanego zdjecia z wymiarami oceni on sam wahacz, czy by pasował . Gratuluję bystrości oka, faktycznie ośka jest bardzo podobna do tej z hobby. Dzięki za pomoc i pozdrawiam

I jak rozwiązałeś ten problem bo mam to samo tyle że mam uszkodzoną piastę. Znalazłeś gdzieś właściwą oś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.