Skocz do zawartości

co kupić małego dla 4 osób ???


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

witam 

 

dałem ogłoszenie z moimi potrzebami 

 

ale przeglądając alledrogo nie mam zbytniego wyboru , i muszę się zapytać szanowne grono o poradę 

 

potrzeby sa nastepujące 

 

cztery osoby mają się wygodnie wyspać

grzanie gazowe musi być 

lodówka na 12/230/gaz róznież

dużo szafek , półeczek i schowków

dostęp do któregoś dużego schowka od zewnątrz 

 

czyli w skrócie - sypialnia z szafą

 

nie może być żadnej postaci łazienki i kibelka - tego nie używam i używać nie będę

z faktem że lodówka wiąże się z kącikiem kuchennym już się pogodziłem i jakoś to przerobię 

 

i miło by było , żeby zmieścić się w DMC 750kg przy ładowności 150-200 kg (DMC 850-900kg dopuszczam)

 

macie jakieś konkretne modele, producentów czy inne pomysly ???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżet pi razy oko 10 tysi , ale nie upieram sie przy nim 

 

1000DMC to troche za dużo jak na szafę z łóżkami  :]

 

szczególnie, że łazienka (a pewnie jest) i tak będzie do przebudowy 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki 

 

przy okazji znalazłem http://karawaning.net/sprinter.htm lżejszy trochę 

 

ciekawy układ, plus to zamykana sypialnia

można dzieciaki położyć spać a samemu siedzieć w pozostałej części

 

na fotkach nie widać, ale ma chyba mniej szafek i półek niż hobby ?

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_66, tak początkowo miałam obawy aby zaproponować Ci Beyerland. Tak się składa, że przez ponad rok przyglądałam się tej marce chcąc kupić cepkę, poznałam niemalże wszystkie modele, ale skoro sam zwróciłeś uwagę na tą markę i nie potrzebujesz łazienki, to teraz mogę Ci z czystym sumieniem polecić model B, czy to 375 czy 380 czy 390. Wszystkie mają DMC ok.1000, ale mają masę własną dość niską ponieważ nie mają łazienki, ponadto bardzo ładne mebelki, nawet te starsze modele mają zaskakująco nowoczesne i bardzo estetyczne fronty szafek, jak również uchwyty i tapicerkę. Niesamowite też jest przednie panoramiczne wielkie okno i mocno ścięty przód, co podczas ciągnięcia zmniejsza znacznie opór powietrza. No i ten układ z panelem kuchennym w kształcie litery "L" ... chyba najlepszy pod słońcem. W młodszych modelach i to w 390 B jest więcej szafek zamykanych. W Holandii jest taka, dając więcej niż 2000 euro masz 98 r. http://www.tweedehands.nl/caravans-kamperen/caravans/beyerland/beyerland-390-b-154819888.html
Choć kupiłam sobie Burstnera, a to dlatego że towarzystwo z forum przekonało mnie i mojego męża do łazienki z WC, to osobiście polecam Ci Beyerlanda.

Edytowane przez panda (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.