Skocz do zawartości

"Rumcajsówka" koło Muszyny 13-15.09.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Nie będę się za dużo rozpisywał. Jest fajna miesjcówka do spotkania na południu Polski.Jest ono na trasie do Jaworzyny Krynickiej,miejsce dobre na wypady w góry, rower,w pobliżu jazda konna,pijalnia wód ....Krynica,Piwniczna....a przy tym cisza, spokój i dużo czernic!!.
Dla dzieci jest trampolina,hustawki... . Sanitariaty to 3 toalety,zlew do mycia garów, prysznic płatny 1zł/2minuty, zlewnia toalety. Dla nas dostępna wiata i drzewo na ognisko do nocnych pogawędek (całość zadaszona, więc nie straszne nam będą deszcze ani śniegi..).
ZAPRASZAMY ilośc miejsc nie ograniczona!

Cena to 25zł doba od cepki +jeżeli ktoś będzie chciał 5zł prąd.

TERMIN 13-15.09.2013

Lokalizacja ( pod krzyżykiem jest to pole)  :http://maps.geoportal.gov.pl/webclient/default.aspx?crs=EPSG:2180&bbox=636509.5,170404.5703125,637347.78125,170988.1640625&variant=ORTO


Pełna informacja o miejscówce i okolicy:
http://rumcajsowka.pl/

Lista chętnych:
Krisio 2+2

Mesert 2

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak dajesz znać na tydzień przed wyjazdem, to co ja Ci poradzę,... musisz obejść się smakiem....  :slina:

 

Kajtek  to jest spontan :) Po co planowac wczesniej, jeszcze jest cały tydzien....

witam krisio, jeżeli dzieciaki się nie rozchorują to byśmy też dołączyli do was. Bigosik Twoja żonka będzie robić? :P. Pozdro

OOO to jest dobra myśl...będzie bigos.:) Muszę zgłosić mojej żonce :) Męcz tam Henia niech jadą z wami!

 

Puszczam listę od nowa bo niestety nie mogę edytować pierwszego postu

 

Krisio 2+2

Mesert 2

Piotr82 2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek  to jest spontan :) Po co planowac wczesniej, jeszcze jest cały tydzien....

 

Co Ty.. nie wiesz gdzie moja zona pracuje?? Zrobić coś na sponton... marzenie... przynajmniej miesiąc w przód muszę mieć zaplanowane  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty.. nie wiesz gdzie moja zona pracuje?? Zrobić coś na sponton... marzenie... przynajmniej miesiąc w przód muszę mieć zaplanowane  :pad:

No pod tym względem to ma przechlapane..ale jest jeszcze sporo czasu, więc może sie jeszcze zobaczymy w tym roku :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Krisio 2+2

Mesert 2

Piotr82 2+2

Magieroki 2+2

 

HE HE  :gitara: jedzie się. Kriso zapisz 2+2 jak się nic nie zmieni. Pozdrowienia dla wszystkich !   :biwak:

 

No to bedzie ....

bania u Cygana.. towarzystwo się zapowiada wyśmienite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE HE  :gitara: jedzie się. Kriso zapisz 2+2 jak się nic nie zmieni. Pozdrowienia dla wszystkich ! 

Oj , będzie ruda na myszach, do tego Krisio z ,,banią u cygana,,. Reasumując - słabsze jednostki padną jak stonka po opryskach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tereny znam bardzo dobrze i żałuję że mam kawałek drogi do Krynicy. Okolica jest przepiękna ,Muszyna Złockie, Krynica z Czarnym Potokiem-Jaworzyna-Cała droga nad Popradem do Piwnicznej i wiele innych przepięknych miejsc.

Nadmienię że do pijalni w Krynicy jest około 35 minut jazdy autem,a do Piwnicznej około 60 minut lub więcej ale wizualne doznania wspaniałe.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.