Skocz do zawartości

prośba o poradę od znawców tematu


jarobaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum lecz już śledzę to wątki od jakiś 3-4miesiecy, mam prośbę o poradę w zakupię przyczepki w cenie do 8tys. najlepiej 3-4 osobowa i zeby była łazienka, proszę o rade co warto kupić w tej cenie, holownik ma 90km i to diesel wiec i co do wagi cepki prosze o rade, z góry dziekuję i życzę samych udanych wypraw, ja postaram się dołączyć do kolegow i koleżanek juz w przyszłym sezonie i do zobaczenia na trasach i campingach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Jakieś dziwne te listwy czarne. Na drugim foto nie podoba mi się ściana i załamanie na odcinku pomiędzy odblaskami

2. O drugą budkę maila już wysłałeś, zaczekajmy więc na odpowiedź.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum lecz już śledzę to wątki od jakiś 3-4miesiecy, mam prośbę o poradę w zakupię przyczepki w cenie do 8tys. najlepiej 3-4 osobowa i zeby była łazienka, proszę o rade co warto kupić w tej cenie, holownik ma 90km i to diesel wiec i co do wagi cepki prosze o rade, z góry dziekuję i życzę samych udanych wypraw, ja postaram się dołączyć do kolegow i koleżanek juz w przyszłym sezonie i do zobaczenia na trasach i campingach

 

Witam !

Temat mocy holownika powraca, jak bumerang. Jest o tym na forum tak dużo napisane, że najlepiej będzie, gdy poczytasz wątki o tej tematyce. Napiszę tylko kolejny raz: moim zdaniem, dla w miarę komfortowej i bezstresowej jazdy w większości sytuacji i warunków drogowych, powinieneś się rozglądać za przyczepą o DMC 900 - 1000 kg. Absolutnie nie więcej jak 1100.

 W kontekście tego, co napisałem, Adria jest zbyt ciężka, pojechać z nią może i dałbyś radę, ale taka jazda byłaby daleka od "ideału".

Druga z podlinkowanych budek miała chyba jakąś przygodę.

Mimo, że sprzedający nic o tym nie wspomina (standard) - raczej nie jest to zabrudzenie :hmm: .

post-8228-0-30051300-1378067886_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i wypatrzyłem cos takiego http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-home-car-wysoki-model-i3467937914.html

i mam takie ogolne pytanko jakie mozna kupic przyczepki chodzi mi o modele z dwoma oddzielnymi sypialniami do 1000kg DMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, to salonka i z przenośnym WC (ceny takich przyczep są generalnie trochę niższe), ale jeśli nie jest to dla Ciebie przeszkodą, to ta oferta może być ciekawa (jeśli dać wiarę opisowi).

Najważniejsza jest szczelność, resztę można ogarnąć.

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw rozejrzyj się i pomyśl jaki układ Ci odpowiada. Przejrzyj przykładowo stronę: http://karawaning.net/aktualnaoferta.htm i kilka podobnych i bardziej nakieruj się na konkretne wielkości i rozkłady (nie firmy produkujące). Będzie łatwiej coś poradzić, bo tak to skaczemy od Sasa do lasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.