Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Serek ! Cały czas myślę co to za straszliwa zima Cię czeka . Podziel się z przyjaciółmi ! Toć chyba u Was w Rybniku węgla dostatek . Sam kupiłem 6 ton a daleko mi do kopalni . /a po ile to tylko :):):)

 

przez zimny okres ( śnieg) bede walczył z mebelkami z mojej enki , a w marcu-kwietniu zaczynam remont budki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

serek1:
a w marcu-kwietniu zaczynam remont budki...

W kwietniu to chyba musisz zakończyć remont budki aby być gotowym na majowy zlot.

Powodzenia.

 

no własnie czasu niby duzo , ale brak garazu póki co nastraja mnie nie co pesymistycznie do zewnątrznego remontu budki....Bardzo mozliwe iz dokonam tylko delikatnej kosmetyki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naradzie w pracy postanowiliśmy, że co 5 pól chińczyka będziemy robić przerwe na zagryche. W sobotę będą robić próbę generalną (jak będę miał wolną sobotę to ja też) :) Kielichy będziemy brali takie ok 20ml.

 

 

PS. I tak strach :)

 

 

PS2. Na zlocie jak będziemy kombinować to chyba będzie to wyglądało jak po bitwie pod grunwaldem ;] Do sokołów raczej nie dojdzie... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już profilaktycznie Chińczyka wydrukowałem. Teraz jeszcze trzeba zafoliować, ale nie wiem co powie obsługa foliarki jak zobaczy tą tablicę :)

z Lepciakiem mieliśmy jedną puszkę dziennie na dwóch i jeszcze mieszaliśmy z mineralną bo za mocne było !

No chyba żartujesz, czy naprawdę takie cieniasy jesteście, a może to ja jakiś niedostosowany do zycia w społeczeństwie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERUś !!! Ty nie ćwicz chińczyka tylko się bier za cycepkę ! Do zlotu zostało 195 dni . Jak sie zaćwiczysz to taczkami na zlot będziesz dymał !?

 

Rysiek , nie napisałem jaka ta puszka i z czym ? :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek , nie napisałem jaka ta puszka i z czym
Fakt. Wychodzi u mnie brak zrozumienia tekstu czytanego. :) Następnym razem bardziej się przyłożę
Do zlotu zostało 195 dni
No to już prawie że już. :) Jeszcze tylko Święta, Sylwester i trza się na zlot pakować, tylko cały czas jeszcze nie wiadomo dokąd jedziemy bo temat jakby ucichł. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedziemy wszędzie tam gdzie będzie rozrywkowe towarzystwo takie jak na przykład w Kozienicach. Miejscowość sama z czasem wypłynie i okaże się, że każdemu będzie do niej blisko. Nam tam wszędzie dobrze gdzie są dobrzy ludzie. Rada Starszych jakiś plac zabaw dla nas w Polsce do maja znajdzie i z pewnością będzie to wybór najlepszy z możliwych. Postarajmy się im w wyborze pomóc ale nie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że bardzo dużo forumowiczów deklaruje przyjazd na zlot ze zwierzątkami . Ja też mam takiego co pilnuje cycepy . Ma jedną wadę ciągle śpi i podobny jest do psa legendy . Ale ten będzie spał przed przedsionkiem i można będzie go oglądać . Jest to zwierzę zagraniczne , z rodowodem . Kupiłem go przechodząc koło sklepu z zagranicznymi ciuchami . Spał na wystawie

Wiecie przecież ile kosztuje alarm system , a tak mam dobytek bezpieczny . Jutro jadę po kaganiec . Nie wiadomo co będzie jak się przebudzi .

 

Wysyłam obiecane ,, SOKOłY ,, do chińczyka i kilka innych piosenek . Zastrzegam ! że pliki opracowane prze ze mnie , mogą ściągać tylko fanatycy karawaningu !

 


Biedaczek popadł już w sen zimowy . Na majowy zlot może dostać przebudzenia !!!!

post-29618-imported-e4e4debf-f595-4531-b5ef-4b3581e16653_thumb.jpg

 

Naklejek różnistych trochę zrobiłem

post-29618-imported-b9eea1f3-7028-4244-a3f8-405da9fc2c33_thumb.jpg

 

Można by było juz wydrukować naklejki III zlotu , ale dalej nie wiemy gdzie ?????????????

post-29618-imported-a4942749-2652-4397-8020-2289c57f7ac9_thumb.jpg

8. UKRAINA - HEJ SOKOŁY.doc

9.UPŁYWA SZYBKO ŻYCIE ....doc

5 JAK DŁUGO NA WAWELU.doc

10. JAK BARDZO CIE KOCHAM.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.