Skocz do zawartości

Kamperek :)


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a więc tak jako że ani nie mam możliwości zobaczenia tego kamperka ani też

się na nich nie znam wklejam ogłoszenie do niego. Napiszę krótko czy jest on warty jakiegokowiek

zainteresowania. Kamperek ma tylko lub aż  :hmm:  uszkodzoną skrzynie biegów zgrzyta piąty bieg, taką

informacje otrzymałem od sprzedającego.

Oczywiście jeżeli ktoś mieszka w pobliżu i mógłby go zobaczyć będę bardzo wdzięczny :blagac:  :piwo:

Wielkie dzięki za odpowiedzi. :]

http://tablica.pl/oferta/kamper-fiat-ci-wilk-480-jedyny-taki-83500-km-aut-satelita-CID5-ID3rdgR.html#d117a44e5b;promoted

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widziałem tego kamperka, ale jeden z wpisów: "używany był tylko w sezonie letnim" już mi pachnie podawaniem nieprawdy. Przecież sprzedający dopiero co sprowadził to autko i skąd może znać historię jego użytkowania i przebieg (nie ma słowa o papierach).

 

Wydaje mi się, że sprzedający (handlarz) mógł jeszcze dopisać - by zrobić większe wrażenie, iż "Niemiec sprzedając kampera aż zanosił się od płaczu, że sie rozstaje z autkiem". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym aucie, naprawisz V bieg bez wyciągania skrzyni. Standardowa usterka, poleciał synchronizator. Ulega on uszkodzeniu, ponieważ V jest najwyżej położonym biegiem i jest smarowana tylko podczas jazdy. Trzeba pilnować poziomu oleju, a nawet nalać ponad stan. Jak ktoś długo jeździł, to pewnie i koło V biegu poleciało :oslabiony: Tak czy siak, temat do ogarnięcia w małych pieniądzach. Dopisze jeszcze że zabudowa jest na Talento i jest to auto strasznie krótkie. Kiepsko się tym jeździ, ale to moja opinia. Szukał bym na Ducato i nie 1,9 bez turbo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kurcze wszyscy kupują kamperki ! może niepotrzebnie kupiłem przyczepę ;)

 

Nie no spoko wcale źle nie zrobiłeś bo sprzęcik nowy masz piękny :slina:

Ja zostaje wierny przyczepie.

Może TOM też sie nie wyłamie

Marek, pomysł ten a raczej ten kamperek wpadł mi przypadkowo, ale....... :hmm:

Co do skrzyni to tak podejrzewałem że koszt naprawy nie powinien być duży, wielkość jak dla nas na 3 osoby

wystarczy może nawet i dobrze że jest mniejszy bo silnik tam jest raczej strasznie lichy koniki  :] 

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę ładnie i na emeryturze takiego będę miał (i to z tego rocznika, bo na nowszy nie będzie mnie stać  :> ) ale na razie, Marko nie martw się, nie tylko Ty pozostajesz wierny ogonkowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku kupiłem dwa auta od Niemca który płakał jak je sprzedawał  :]  i powiem że się nie zawiodłem.

W okazję nie wieżę ale raz na jakiś czas coś można trafić lepszego. No cóż może znajdzie się ktoś z forum

troszkę bliżej tego kamperka niż ja i luknie na niego. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojler jest - wylot (komin nawet widać obok kratek lodówki) :] , a poza tym sterowanie bojlerem na panelu energobloku też jest, a krany normalne - dwupozycyjne,

 

Poza tym kamperek wygląda świetnie (cena też adekwatna :oslabiony: ), ale...

1. na bardzo małą rodzinę,

2. dla bardzo cierpliwego kierowcy :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.