Skocz do zawartości

Jego LORDowska mość u GFizyków


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zima w pełni, plany wakacyjne jeszcze nie wyklarowane. Ale za to trwają pewne prace związane z naszym Lordem.

Radyjko zostało zamontowane jakiś czas temu:

radioodtwarzacz-samochodowy-1din-lg-lcs5

Póki co, to została podjeta decyzja, a że u mnie od decyzji do działania - droga krótka - wymieniłem w firmie DUNI kibelek na kasetę Dometica :-)

http://allegro.pl/toaleta-kasetowa-dometic-ctw-3110-porcelana-duni-i3929371307.html

Tak wygląda:

1000x1000.jpg

 

Kibelek został zamontowany w firmie DUNI.

Lord otrzymał również antenkę CB, dodatkowe, podwójne gniazdo 12V.

Zakupiłem również:

2 x brązowe uchwyty do kubków:

430060_01.jpg

oraz lusterko/monitor pod kątem kamery:

81310011A_tample.jpg

W planach podwójna kamera:

NVOX_GDB203D_i7.jpg

 

http://allegro.pl/nvox-kamera-cofania-podwojna-4-pin-ccd-12v-30m-gw-i3905772726.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zakończyliśmy urlop. Po raz kolejny kamperek okazał się być dobrym pomysłem. Najpierw odwiedziny na rekolekcjach KSK w Wejherowie, potem pobyt na Wyspie Sobieszewskiej, potem przejazd na Mazury, Zgon, Krutyń i Karwica ... było super.

Od zakupu w kamperku przybyło "to i owo":

Jeszcze w roku 2013, w grudniu wracałem w św. Mikołaja) wymieniłem w Duni kibelek na porcelany Dometic z kasetą,

W roku 2014 w kamperku przybyła wspomniana antena CB na stałe + radio, układ pneumatyki (2-obwodowy) na tylnym zawieszeniu, dodatkowa przetwornica 600W do zasilania komputera, telefonów, etc, wysuwany schodek (ręczny).

Pisałem wcześniej o kamerce. Zdecydowałem się na kamerkę w ramce tablicy rejestracyjnej. Działa bardzo dobrze. Wybrałem z diodami. Zasilanie kamery i monitora podpiąłem pod światła, a diody doświetlające - pod lampę wstecznego biegu.

W obecnym sezonie zamontowałem okno dachowe MINI HEKI Plus nad piętrowym (tylnym) łóżkiem, kilka gniazd 12V, a także solar o mocy 160W. Jestem w związku z tym niezależny ;-)

Obecnie czeka (jest już w kamperku, ale nie zamontowane) Truma MonoControl CS + przewód. Udało się kupić w dobrej cenie.;-)

Jutro czeka mnie przegląd gazowy, bo mam jakąś nieszczelność "na kuchence" ;-)

 

Wkrótce fotki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.