Skocz do zawartości

Eifelland Holiday 415 TM (5303) - witus.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odebrałem !!! W końcu :)

 

Wpadłem dzisiaj zobaczyć jak chłopakom idzie .. a oni kończyli ... nawet wpadli na to żeby zdjąć naklejkę NL od, której planowałem zacząć :) może oni czytają forum ?

 

Zawodowcy ! http://www.s-camp.pl

 

Mam ciepłą wodę, prysznic, klapę serwisową, koło zapasowe na sankach pod (co zawsze chciałem mieć ale w starej się nie dało !), przeźroczysty daszek  w łazience żeby było jaśniej, markizę !

 

W sobotę walczę dalej z moimi modyfikacjami. Planuję przełożyć drzwi łazienki mają otwierać się na przeciwną stronę - wtedy będę mógł brać prysznic ...  przed przyczepą. Wywalam zbędne półeczki na TV, mocowanie jednej butli (wchodzą wtedy tam dwa fotele) ... itd !!! Zakładam butlę kompozytową.

 

 

post-373-0-55973400-1378322523_thumb.jpg

post-373-0-49006200-1378322530_thumb.jpg

post-373-0-56087100-1378322535_thumb.jpg

post-373-0-73698000-1378322540_thumb.jpg

post-373-0-89600200-1378322545_thumb.jpg

post-373-0-30611400-1378322552_thumb.jpg

post-373-0-14092100-1378322560_thumb.jpg

post-373-0-20367400-1378322566_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Kajtek potrafisz mnie rozśmieszyć :)

 

piwo trzeba otworzyć, trzymając w drugiej ręce pilota od movera...

 

w Cro później jak pojedzie to nie będzie szukał traktora a spokojnie sobie zatarga cepę na wymarzoną parcele.

 

P.S

 

u mnie też miało nie być movera, a jednak po 3 miesiącach od 1 wyjazdu już się pojawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witus, Twoja budka jest na podwoziu AL-KO ?

 

Bojlerek gazowy to super wypasik i jak widać na fotkach ,obok zbiornika na wodę. IMO montaż to pełna profeska :ok: 

Faje ją modrenizujesz -brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba AL-KO ... jeszcze pod nią nie właziłem ! Niegazowy mnie nie ratował, często odwiedzam teściów w Borach - siedzą 3 miesiące bez prądu ! Solar na wiosnę i będę niezależny.



... jak spłukuję wodę w toalecie oprócz różowego roztworu lecą farfocle .. glony ? czym to zabić ?

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak spłukuję wodę w toalecie oprócz różowego roztworu lecą farfocle .. glony ? czym to zabić ?

u mnie pomogło spuszczenie wody całej, zalanie 1l ACE i 5l wody, przejechanie się budą aby wymieszać środek o wysokim stężeniu, odczekałem około godziny, mała Cola wypita i przejechałem się znowu po swojej drodze (wertepy niesamowite) dolałem do 3/4 objętości aby piana miała miejsce i odczekałem do rana i spuściłem przez wężyk (ten co się na zimę spuszcza) potem czysta woda i teraz pompa w ruch z 10 naciśnięć po około 15sekund.

Zapomniałem dodać CIEPŁA WODA około 50-55stopni aby glony się odkleiły od ścianek.

Tak zrobiłem w angielce swojej wg przepisu tego producenta.

http://www.fenwicks.info/advanced_caravan_care/index.php/products/interior-care/citrus-fresh-pink-toilet-flush-rinse

te środki są jakoś mało popularne u nas w Polsce lecz o wiele lepsze grupy popularnych na literę "T" i "T"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ace ten odplamiacz ? Czy chodzi Ci o płyny do mycia toalet domestos i inne kaczki. Pralkę w domu dezynfekuję piorąc serwisowe pranie z domestosem.

 

Kolega ma sporo chemii do basenów, może mi coś podrzuci to też powinno dobrze zabijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.