Skocz do zawartości

II Podlaski "Zlot" Karawaningowy - 13-15.09.2013 Danowskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Nazywam się Maciek i od niedawna jestem posiadaczem n126, i tutaj rodzi się pytanie, czy planujecie zorganizować jeszcze jakieś spotkanie u Danowskich? Pochodzę z Sokółki i bardzo chętnie wybralbym się jeszcze gdzieś w tym roku (niedosyt kempingowania).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maciek, budka pojechała pod Warszawę. W sumie to jeszcze mam rodziców budę na ewentualny wypad...

Ognisko. W ten weekend nie mam jak, ewentualnie następny piątek? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO a ja właśnie w sobotę zaparkowałem już niewiadóweczkę na zimę :)

Ale jeśli będzie ładna pogoda to chętnie na niedzielę bym się wybrał gdzieś na ognisko z rodzinką.

 

Szary11 - zdradź co kupujecie !!

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef - przyczepę :) A jaką? Się okaże - co zapeszać ;)

 

Tymczasowo muszę się wycofać z ogniska. Weekendy coś mi się zapełniają. Ewentualnie z doskoku dołączymy jak coś Wam uda się sklecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,przyczepki szykują się do zimowego snu ale ognicho można by zorganizować.

Jest fajne miejsce w Podsupraślu taka polanka z wiatą.Może by tak wzniecić jednodniowy pożar ???

Kwestia ustalenia terminu,przygotowania do wytężonej pracy nerek oraz dobrego samopoczucia.

Grzesiek.

PS. Dzięki Bogu i partii nie ma tam grzybów. :wacko: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy chętni, ale najwcześniej 26-27.10. Ale tu też nie na 100%. Za to później mamy już luźniej.

Miejscowke pod Supraslem znam :) Oby była tylko wolną, bo często oblegana na weekendach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Che,che nie ma pośpiechu , opalać się chyba już nie będziemy :foch: za to możemy pilnować tematu i jak podpasuje wszystkim to robimy zbiórkę.

Co do miejsca to jest temat do obgadania.

Jest jeszcze takie miejsce na drodze do Augustowa za Jurowcami ( a może trochę dalej ) po prawej stronie jest bar a za nim sporo miejsca na spotkanie przy grillu.Nie wiem tylko czy można tam zrobić ognisko.

Może ktoś zna inne polanki nadające się  na spotkanie w doborowym towarzystwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, uważaj są jeszcze zielonki ;p Pewnie chodzi Ci o ten parking za Katrynką, przy wjeździe jest drewniana lokomotywa :hmm:  Ja jestem za a nawet przeciw, dostosuje się do każdego terminu, jak będzie ciepło to i dziecia swojego zabiorę. Spotkałem wczoraj naszego świeżo upieczonego ojca Tomka, na razie nie widać po nim zmęczenia materiału, był cały w skowronkach :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy w niedzielę na ognisku. 

Polecam polankę w Kopnej Górze - może kawałek do przejechania ale za to spokój i mało ludzi - oczywiście oprócz naszej ekipy. Do tego fajnie zorganizowali to miejsce - porządne toalety, parking, wiatki, grill, miejsce na ognisko.

Trzeba się umówić kiedyś na ognisko. Nawet zimą - zresztą zima ogniska są najlepsze !!

 

 

Kilka fotek:

 

IMAG0110.jpg

 

IMAG0108.jpg

 

I nasze mała pociecha podczas obiadu :) - Gabrysia to ta malutka w białym - żebyście nie myśleli :)

IMAG0107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.