Skocz do zawartości

II Podlaski "Zlot" Karawaningowy - 13-15.09.2013 Danowskie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego ale po drodze było bardzo duzo policji... i tak sobie pomyslałem o Michale :) - mam nadzieję że kleszcze tylko po was łaziły ?

Mój Piotrek wytrzymał do Tobołowa i zasnął. Obudził sie jak zwykle w Jurowcach tak więc obidek był gotowy w domku i cieplutki na ans czekał. Piotrek dopytuje się kiedy znowu pojedziemy do Danowskich bo jak sam mówi "bardzo mi sie podobały te wakacje".

Mi spalanie wyszło dokładnie 12 l/100km. LPG

Wędka była hitem

Wędka - hit

Nalepa

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po mnie tylko łaził jeden kleszcz, po Ani 4 łaziły, 2 się wbiły. Jednego wyciągnąłem bez problemu, drugiego urwałem :( Ale igła i nożyk poszła w ruch i pozostałość chirurgicznie usunąłem, rankę zdezynfekowałem. Powinno być ok. Moja praktyka zdobyta na zwierzętach i kilkudziesięciu (a może i grubo ponad 100) wyciągniętych krwiopijców nie poszła na marne ;)

 

Tak, wędka Piotrusia była hitem :D Zamach brał jak prawdziwy wędkarz :bravo:

Grzesiek, Twoja mina przy grzybach mówiła sama za siebie. Za to powinieneś dostać przynajmniej tydzień wolnego od pracy :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dziękujemy za wspaniałe emocje :] .Miło było zobaczyć znane nam twarze  jak i poznać nowe bratnie dusze. Dojechaliśmy wszyscy szczęśliwie i czekamy na jeszcze...

 

Ps. W drodze powrotnej było czyściutko (może potem była jakaś mobilizacja, bo przecież jest taki jeden co z przyczepą lata :nono:  :]

 

)Dobra -  spadam mieszać zupę :skromny:

post-543-0-72445200-1379352743_thumb.jpg

post-543-0-28780500-1379352805_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek nie musisz chyba tak często "mieszać zupy" :skromny: ,kolegom Michałowi i Maćkowi dzięki za przyznane ordery i medale ( na następne zloty będę wyglądał jak choinka) :yay:,Leszek musi dostosować kalendarz :kosz: ,Stefan dorobił się ognistych wąsów :bevil: ,a mnie moja osobista dr.Quinn :miga:  wyrwała kleszcza.TAKIE RZECZY TYLKO NA PODLASIU.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamulce jak chamulce jak sie ma aftomata to reczny nie potrzebny a na piwaku jakos zaciagnalem i zblokowalo. Mlotek i przecinak i dalej wio bez przeszkod, u mnie nie ma problemu z terminem wyjazdu ale druga polowa jest uzalezniona. Takze nastepny termin bedziemy przeprowadzac REFERENDUM pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w drodze do pracy miałam "cytrynę" z piękną żubrową naklejką :)

Napisał do mnie jakiś miły Pan w celu sprawdzenia przyczepki którą upatrzył sobie w Augustowie. Ze mnie żaden fachowiec, więc pytanie do Was: wybiera się ktoś w najbliższym czasie w tamte okolice? Gościu ma 750 km. do Augustowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.