Skocz do zawartości

II Podlaski "Zlot" Karawaningowy - 13-15.09.2013 Danowskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomek, będziemy trzymali kciuki za Was, a szczególnie za Kasię :)

W przyszłym roku nadgonimy to co ucieknie :ok: Albo i w tym... :)

 

Dorotko, konkurencje sportowe i sposób ich wykonywania zostawiamy jako temat otwarty ;):hehe: Rozumiem, że bierzesz się za organizację i regulamin ;)

 

Maciek, projekcik super :piwo::ok: Będzie wiadomo jaki browar należy konsumować ;) Na tą ewentualność myślę coś przywieźć... :> zielonego.

Myślisz by to zrobić jako naklejkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było mieć takie lepki, tylko nie wiem gdzie można znaleźć firmę która to zrobi. Na allegrogo jest tego setki, ale nie znalazłem takiej oferty która to by zrobiła tak jak oryginalna nalepka. A może nie potrafię szukać, może ktoś zna namiar na takową firmę ?

Michał: Absynt :hmm:

04bd106a927a2e87med.jpg

Edytowane przez fish (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zaproszenie i postaramy się zorganizować z naszą załogą, damy znać bliżej daty zlotu, ponieważ mamy na pokładzie 1,5 rocznego załoganta i nie zawsze lubi dostosować się do planów :)

 

Możliwe, że do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepeczki super :ok:

Pytam o konkurencje wodne ponieważ za leniwa jestem na te lądowe.A w jakimś aqua aerobicu wezmę udział z chęcią.I wycieczka rowerowa wchodzi w grę.Całodniowa.Jedziemy rano po śniadaniu, obiad w trasie i wracamy wieczorem.Wiem, wiem Panowie będą pewnie zmęczeni po piątkowym ognisku :palacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nalepeczka raczej biała. Fajnie by było gdyby była opcja z wycięciem tak by nam ładnie wyglądały na  autkach i cepkach.

 

Ja raczej nie piszę się na całodniowa wycieczkę rowerową bo mi mój młody nie poradzi, z drugiej strony za bardzo "zmęczony" po ognisku tez nie będę bo przecież jadę z synem 4 lata.

 

Michał - Piotrek strasznie się ucieszył, że Ania będzie. Więc mam nadzieję że będziecie ! :)

Aha rozmawiałem z Radkiem - tez będą :)

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym preferował białe. Jak da się zrobić to ja poproszę 2+2 :] Dudek ile trzeba przygotować srebrników. A tak na marginesie to wiecie co siedzi w brzuszku :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepeczki super :ok:.I wycieczka rowerowa wchodzi w grę.Całodniowa.Jedziemy rano po śniadaniu, obiad w trasie i wracamy wieczorem.Wiem, wiem Panowie będą pewnie zmęczeni po piątkowym ognisku :palacz:

 

 

Może na rower cały dzień to za długo, ale na jakieś 30-40km się piszemy. Czyli tak między obiadem a kolacją :)

 

Naklejeczki ze 4 również bym wziął :ok: Mogę zrobić listę chętnych w pierwszym poście :)

 

Stef, no choćby się waliło to przybędziemy :)

Fajnie, że Radek też się zdecydował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.