Skocz do zawartości

II Podlaski "Zlot" Karawaningowy - 13-15.09.2013 Danowskie


Rekomendowane odpowiedzi

Przed zbliżającą się dużymi krokami jesienią, pragniemy zaprosić wszystkich na kończący sezon (a może i nie) II Podlaski Zlot Karawaningowy. Który odbędzie się tradycyjnie na kempingu "W Zatoce" w dniach  13-15 września. Z dobrze poinformowanego źródła wiem że pogodę mamy już zamówioną. Aby nie było nam zimno w nocy, Pani Lidia przygotuje nam spory zapas opału :biwak: . Wszelkie propozycję co do programy zlotu proszę zamieszczać na forum :]

 

Chętni na naklejki:

1. Fish 2 zlotowe +2 podlaskie

2. szary11 - 2 zlotowe +2 podlaskie

3. Stef - 1 zlotowa i 2 podlasie

4. Dorotak97 - 2 podlaskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Potwierdzam przybycie :ok:

 

Z propozycji - my zabierzemy ze sobą rowery i ponton z silnikiem.  

Będę miał ze sobą piłkę do siatki (jest boisko do dyspozycji) i boule (takie dziwne, metalowe kólki ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, to ja od razu rzucam wyzwanie w boule :) Nie pamiętam czy jest stół do pingponga jak tak to się też piszę. Ze swojej strony zabieram wiatrówkę na co2, będzie można zrobić konkurs strzelania do celu :)   Rower też zapakuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z synkiem (Piotrkiem) Tez się piszemy. Żona z 2 miesięczną Gabrysia zostaną w domu - trochę im za zimno. Bule mam w aucie wiec można będzie pograć większa ekipą, Nie wiem tylko czy warto brać rower na 2 dni, do wsi blisko, można pieszo na obiad wyskoczyć.

Tylko muszę przedsionek zreperować, bo jak ostatnio w deszcz zwijałem to kumpel trochę za mocno pociągnął.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, ok, wyzwanie przyjmuje :ok:

Stół do ping-ponga jest na świetlicy i z pewnością będzie dostępny. 

 

Stefan, fajnie, że przyjedziecie :) Ania z pewnością "porwie" Piotrusia do jakiejś zabawy :D

Dla Radka podrzucę linka do tematu - może też się skusi :)

 

 

Gogo - miło będzie Was poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zbliżającą się dużymi krokami jesienią, pragniemy zaprosić wszystkich na kończący sezon (a może i nie) II Podlaski Zlot Karawaningowy. Który odbędzie się tradycyjnie na kempingu "W Zatoce" w dniach  13-15 września. Z dobrze poinformowanego źródła wiem że pogodę mamy już zamówioną. Aby nie było nam zimno w nocy, Pani Lidia przygotuje nam spory zapas opału :biwak: . Wszelkie propozycję co do programy zlotu proszę zamieszczać na forum :]

witam serdecznie i dziękuję za zaproszenie.jeżeli będę w polsce to z chęcią przyjadę.proszę jednak o wskazówki dojazdu-dokładne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc z Białegostoku kierujemy się na Augustów, w samym Augustowie odbijamy na Sejny i jedziemy ok 20 km do krzyżówki Podmacharce - Kopanica i kierujemy się na Kopanicę. Za Kopanicą znajdują się Danowskie, a kemping znajduje się zaraz na początku wioski. Wszystko masz na mapie.

abd57c51b2661faemed.jpg

 

 

9615ca793583e35amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może uda nam się dojechać w piątek, ale po godz.20.Jeśli to ma być chrzest to czekam na propozycję imion :]  Boule, rowery, siatka, ping pong...... a ja myślałam że tylko chrzciny :]

Jeśli będzie pogoda czy przewidujecie jakieś konkurencje w wodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

Dziękuje bardzo za informację na priv. Ależ fajny zlot się zapowiada!!!

 

My niestety odpadamy. 10 dni przed porodem nie wyciągnę żony z domu. 

Gdyby mi się udało to może wpadłbym w sobotę na jakieś 15-30 minut uścisnąć Wasze dłonie ale nawet tego nie potrafię obiecać. 

 

Mam nadzieje że przyszły sezon będzie już zdecydowanie bardziej przyczepkowy bo w tym tylko 12 nocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.