Skocz do zawartości

Poszukuję przedsionka


Ula59

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zmieniłam właśnie przyczępę. Jestem teraz szczęścliwym posiadaczem Dethleffs Camper 510 V z 2001.

Mam jednak problem. Kupiłam go bez przedsionka Chciałabym kupić używany przedsionek 975-1000 cm tylko nie wiem gdzie można najtaniej w dobrym stanie. Może macie jakieś propozycje, namiary.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , to chyba najlepsza opcja .

Towar , sprawdzony , kompletny .

Zapewne będziesz zadowolona .

Dziękuję za informację.

Napisałam. Jednak w tej chwili Brak takich wymiarów. Muszę czekać lub szukać gdzie indziej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży on-line firmy Obelink. Posiadamy w swojej ofercie duża gamę przedsionków w bardzo atrakcyjnych cenach oraz wiele przydatnych akcesori do biwakowania -  www.obelink.pl

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już znalazłam. Wszystkim, którzy szukają przedsionka polecam Tani Kemping w Mielnie. Mają bardzo duży wybór, ceny niezłe, świetny kontakt z obsługą. Pomogą, doradzą i zawsze coś znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem z tego postu http://forum.karawaning.pl/topic/14322-moja-nowa-przyczepa/?p=332235 przedsionka jeszcze nie odebrałaś, za to sprzedawcę już polecasz :hmm:  ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - czy macie przykre doświadczenia z tym sprzedawcą?

Spędziłam wiele czasu na rozmowach z firmą, w ubiegłym roku odwiedzałam ją osobiście i moje wrażenia były bardzo pozytywne. Co prawda w ubiegłym roku oglądałam przyczepy a nie przedsionki, ale to przecież nie ma znaczenia. Kontakt jest zawsze oceniany tak samo - czy chodzi o przedsionek czy o przyczepę. Dostałam z firmy pełną dokumentację fotograficzną kupowanego przedsionka, która pozwoliła mi ocenić stan. Jest jeszcze jedno - jeżeli przedsionek nie będzie mi odpowiadał - mogę zwrócić na koszt sprzedawcy (pisemna gwarancja). Wydaje mi się, że to upoważnia mnie do tego aby doradzić osobom szukającym przedsionka zapoznanie się z ofertą tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula59 jak kupisz to napisz co i jak bo ja na przyszły sezon również zamierzam kupić z tej firmy przedsionek.

Przedsionka szukałam dość długo - potrzebny był mi rozmiar 14. U P.Beaty - nie ma, a zresztą już zawiesiła działalność i może tylko sprzedać to co ma na stanie i tylko odbiór osobisty. Szukałam na Obelinku - nie bardzo mi się podobały. Na Allegro - troszkę się bałam. Znalazłam kilka namiarów w internecie. Wybrałam Tani Kemping w Mielnie. Na ich stronie są wszystkie możliwe do zakupu przedsionki, a jeżeli nie ma tego co wzbudza zainteresowanie to wystarczy porozmawiać i przedstawią ofertę. Mnie udało się kupić przedsionek powystawowy Dorema. W tej firmie mają  co tydzień dostawy. Można z nimi negocjować cenę, nie ma problemu z kontaktem. I jeszcze jedno - zawsze możesz go zwrócić lub wymienić na ich koszt. Mój przedsionek ma być dzisiaj lub jutro wysłany. Czekam więc z niecierpliwością na kuriera. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Edytowane przez Ula59 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przedsionka szukałam dość długo - potrzebny był mi rozmiar 14. U P.Beaty - nie ma, a zresztą już zawiesiła działalność i może tylko sprzedać to co ma na stanie i tylko odbiór osobisty. Szukałam na Obelinku - nie bardzo mi się podobały. Na Allegro - troszkę się bałam. Znalazłam kilka namiarów w internecie. Wybrałam Tani Kemping w Mielnie. Na ich stronie są wszystkie możliwe do zakupu przedsionki, a jeżeli nie ma tego co wzbudza zainteresowanie to wystarczy porozmawiać i przedstawią ofertę. Mnie udało się kupić przedsionek powystawowy Dorema. W tej firmie mają  co tydzień dostawy. Można z nimi negocjować cenę, nie ma problemu z kontaktem. I jeszcze jedno - zawsze możesz go zwrócić lub wymienić na ich koszt. Mój przedsionek ma być dzisiaj lub jutro wysłany. Czekam więc z niecierpliwością na kuriera. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Pozdrawiam

Ula a nie lepiej z opiniami poczekać aż ten przedsionek zobaczysz, rozłożysz, przymierzysz do swojej budki, poużywasz i dopiero wtedy wydasz opinię?

Wydaje mi się, że taki sposób byłby troszkę rzetelniejszy.

Choć patrząc na twoje wypowiedzi, to obojętnie jaki przyjdzie przedsionek to wydaje mi się, że i tak będziesz chwaliła tego sprzedawcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedsionek już mam. Dostarczony kurierem 10.09. Jest faktycznie nowy (niewielkie zabrudzenie na dachu i przedniej ścianie) - tak jak mnie informowano i przedstawiono na zdjęciach (powystawowy). Rozłożyłam, przymierzyłam i wszystko ok.

Problem - osłona dołu była w nieodpowiedniej długości. Po rozmowie telefonicznej - wysłano właściwą - mam powiadomienie od kuriera, który odbierze też tę złą i odwiezie do sprzedawcy na jego koszt.

Jedyny mankament - stelaż troszkę uzupełniany od innego kompletu, ale wszystko pasuje i nie ma problemu z jego rozłożeniem.

I jeszcze jedno - ja nie oceniam przedsionka jeśli chodzi o jego eksploatację. Nie znam tego typu - a jako kobieta bardziej zwracałam uwagę na walory wizualne, poczytałam na temat materiału z którego jest wykonany i zdecydowałam się na zakup. Oceniam tylko sprzedawce, jego rzetelność, kontakt itp.

Tak więc nie widzę powodu, aby nie oceniać bardzo pozytywnie sprzedawcy.

Edytowane przez Ula59 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.