Skocz do zawartości

Poszukiwania rozpoczęte!


gfizyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Skoro już stało się i moja budka zmieniła właściciela, ( http://forum.karawaning.pl/topic/4258-knaus-fizykow/page-18 ) ;-)

poszukuję suchego, sprawnego kampera. Najchętniej na Fiacie Ducato, albo jego bliźniakach (Citroen, Peugeot). Rocznik - do 1993 włącznie. Z uwagi na liczną rodzinkę najchętniej widziany układ to alkowa, plus stolik dla 4 osób zamieniany na łóżko podwójne oraz drugi stolik dla 2/3 osób zamieniany na łóżko. Taki układ pozwoli na zmianę rejestracji z 6 osób na 8 (ja potrzebuję auta na 7 osóB). Budżet to 34 000zł. Mam świadomość, że nie jest dużo, ale chyba na zadbane autko z lat 1990-1993 powinno wystarczyć :-)
Z góry dziękuję za informacje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Skoro już stało się i moja budka zmieniła właściciela, ( http://forum.karawaning.pl/topic/4258-knaus-fizykow/page-18 ) ;-)

poszukuję suchego, sprawnego kampera. Najchętniej na Fiacie Ducato, albo jego bliźniakach (Citroen, Peugeot). Rocznik - do 1993 włącznie. Z uwagi na liczną rodzinkę najchętniej widziany układ to alkowa, plus stolik dla 4 osób zamieniany na łóżko podwójne oraz drugi stolik dla 2/3 osób zamieniany na łóżko. Taki układ pozwoli na zmianę rejestracji z 6 osób na 8 (ja potrzebuję auta na 7 osó B). Budżet to 34 000zł. Mam świadomość, że nie jest dużo, ale chyba na zadbane autko z lat 1990-1993 powinno wystarczyć :-)

Z góry dziękuję za informacje!

Grzesiu na CT Cichy sprzedaje chyba 6 lub 7 osobowego w bardzo fajnym układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale cena ma cyfry przestawione ;-) Ja szukam za 34 tys, a Jego stoi za 43 tys :-). Bardzo fajny kamperek-hymerek. W zasadzie to się nie pali. W sobotę sprzedałem budkę. Fizula powiedziała mi, że zakup po naszym porodzie (nie chwaliłem się?), więc po sezonie, chyba, że coś się fajnego trafi. W każdym razie - kasa jest i jestem zwarty i gotowy. Jak kupię to zapraszam na oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, jak coś Cię zainteresuje, to zapodaj link do oceny. Mamy tu ludzia co na fotkach dojrzy więcej niż 24 pary oczu razem na raz, a do tego wadki wskaże/zaznaczy i jeszcze je opisze ;)

Powodzonka w poszukiwaniach.

No i ma-łemu-łej zaszczep co trzeba i niech w zdrowiu rośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo - ja domyślam się co znaczyło u Wojtka ";-)" ;-)

 

A co do pisania, to fakt, pojawiam się w paru miejscach. Ale jak widać - tutaj też :-)



Piotrek - pamiętaj moje słowa: "dobre geny trzeba przekazywać" ;-)



Dzięki za gratulacje. Przy okazji zdradzę, że termin to przełom wrzesień/październik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.