Skocz do zawartości

Lista chętnych na wakacyjne ostatki w Koczale. 30.08-01.09.2013.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My podobno w Koczale to jesteśmy już ustawieni :przyczepa: 

W czwartek bardzo- bardzo późno dojedziemy :drive:  całą załogą (a nie tylko z połówką).Jeśli chodzi o Wielkiego Brata to wyjechał na Kolonie, ale cały czas mamy nadzieję ,że dojedzie by po-koczować z nami :piwo:  :biwak:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam piłkę, aktualnie w Koczale 24 stopnie i słońce, woda w jeziorze 20 w kranie gorąca.

Pole i obsługa przygotowane na spotkanie, z drewnem na ognisko gorzej.

Seba pilnuj pola  i dbaj o zdrowie . Do jutra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizatorem nie jestem ale dane podam.

77-220 Koczała województwo Pomorskie.

Leży na wschód od Białego Boru.

Trasa Inowrocław-Bydgoszcz-Człuchów-Przechlewo-Koczała.

Skręcając z drogi 25 za Człuchowem na Przechlewo/Koczałę jedziemy cały czas zgodnie z pierwszeństwem przejazdu także przez Koczałę. Na końcu miejscowości minąwszy po prawej punkt sprzedaży maszyn rolniczych skręcamy w lewo w ulicę Sportową są znaki na ośrodek wypoczynkowy. Następnie pierwsza w lewo przed lasem i za boiskiem w prawo. Z górki i jesteście na miejscu. Serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za szybką odpowiedz a teraz będę mierzył kilometry  tym bardziej ze wracałem gdzies tam dwa tygodnie temu z Jarosławca i miałem zamiar zboczyc z trasy zeby poznac drugą częsc regionu,i nie chwaląc się dostałem zdjęcie  za 200 polskich złotych wiec mysle ze dołozyłem cegiełkie  na rozwoj tego regionu no i powinnem z tego skorzystac :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

kolego Kornak nie wiem czy wiesz o wtyczkach do pradu na tym polu sa tylko gniazda okragle z trzema bolcami.

Witam! jezeli chodzi o Kłecko to naprawdę nie wiem jakie są gniazda i mało mnie to obchodzi :laugh: bo moja budka posiada solar  a co za tym idzie to wiadomo -niezaleznosc prądowa-pozdrawiam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. turystasj 2+1
2. Jony3220 + 1
3. Przemek70 2+1
4. Maciekzal + Trenia i Chili
5. Mocarz28 2+1 i Molunia
6. Parzusie 2+8
7. Misiek 2
8. tymar 2
9. miedzyniaki 3
10. :no:  :pad::'( :'( :'(:pad::no:
11. PRZYCZAJKI 1+2
12. ALINKA 2+2
13. Ewunia 2 +1
14. Werusie 2+2

15. Krzysztof0009 2+2

16. Funkiaa2+1

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę zajefajnej zabawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informujemy , że niestety nie będzie nam dane sie potkać z wami tym razem. :oslabiony:  :serce:  z bólem serca ale głównie z mojego powodu-Kasia.

Prosze o skreślenie nas z listy.Pozdrawiamy wszystkich i życzymy udanej zabawy.

Strasznie wam zadroszcze tego spotkania....ale coż tak czasem bywa....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.