Skocz do zawartości

MITSUBISHI L300


adamer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam sie do zakupu Campera. Myslalem poczatkowo o jakims VW Westfalia, ale ostatnio wpadl mi w oko MITSUBISHI L300 silnik 2,5D. Czy ktos mial doswiadczenia z tym sprzetem, jak z dostepem do czesci? Poszukuje czegos nieduzego, nie chce wielkiego campera ktorego musialbym parkowac tylko na miejscach do tego przeznaczonych.

Pozdrawiam wszystkich,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przymierzałem się do kupna Mitsubishi L300. Nówki były do kupienia w Danii za rzeczywiście małe pieniądze. Kiedy wsiadłem do tego pojazdu, zauważyłem, że lewa noga bezpośrednio spoczywa na garnku reflektora i nad zderzakiem więc zrezygnowałem z zakupu. Byle jaka stłuczka groziła połamaniem kończyn gdyż strefa zgniotu: przedni zderzak - blacha przednia - moja noga wynosi 2 cm.

Co prawda we Francji widziałem na kempingu Campera Mitsubishi L300. Był bardzo funkcjonalny i podobał mi się w tym wykonaniu. Zaskoczyło mnie to, że fabrycznie był przystosowany do obsługi przez osobę niepełnosprawną i to przystosowanie nie miało słabych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Dziekuje za odpowiedzi. Nie dostalem powiadomienia na adres mailowy (musze zmienic ustawiena) i nie wiedzialem ze jakies sa ;-) Teraz mam troche czasu na ponowne zajecie sie planowanym zakupem.

Z MITSUBISHI L300 juz mi przeszlo. Wole jednak wersje zintegrowane. Tak wiec przy moich funduszach dalej pozostaje mi sie rozgladac za VW T3, czyms na bazie Fiata Ducato, lub Forda. Najbardziej podoba mi sie T3 w wersli California.

Problem mam w tym ze w zasadzie nigdy nawet nie siedzialem w kamperze i ogladajac tylko zdjecia trudno sobie wyrobic zdanie jaki by sie najbardziej podbal ;-) Pozostaje jezdzic po calekj polsce i ogladac , albo trafic na zlot kamperow. Zbyt pozno dowiedzialem sie o zlocie w Kozienicach ;-( To blisko od mojego miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gapo Ty, a tak było fajnie.

 

Teraz do maja musisz czekać, albo może Koledzy z Camperteamu się gdzieś wcześniej wybiorą.

 

Pozdrawiam serdecznie, Jacek. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się podobają te stare Fiaty Hobby 600, są zintegrowane i mają fajny rozkład wnętrza,

ale na własne oczy nie widziałem, chyba żaden znajomy nie ma takiego niestety.

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, jezeli Hobby 600 to taki jak w zalaczonym linku

 

http://cgi.ebay.it/CAMPER-SEMINTEGRALE-HOBBY-600-su-FIAT-2500-D-1991-servo_W0QQitemZ260150112585QQcmdZViewItem

 

to jest on raczej polzintegrowany.

Fajny ale wielki i rzuca sie w oczy. Ja chcialbym cos takiego by bez problemu zaparkowac w miescie i nie miec zaraz smerfow na karku.

Ale o Fiacie Ducato z zabudowa kamper to coracz powazniej mysle , ma rozmiar normalnego busa i calkiem znosne wyposarzenie. W zakupie jest tanszy od VW T3, a z czesciami nie powinno byc problemu.

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Faktycznie bardzo ladny i zgrabny.Wnetrze super, markiza i antena sat. Pelny wypas ;-) Wyglada na dosc mlody, pewnie zaplaciles za niego znacznie wiecej niz ja zamierzam przeznaczyc (ok.5tys. Eu) Wciaz jednak wyglada zdecydowanie jak kamper ;-) a ja chce zintegrowanego, bo mysle ze mniej rzuca sie w oczy na parkingach czy w miescie. Moze jestem w bledzie ale obawiam sie ze tego typu kamper wzbudzi wieksze zainteresowanie strazy miejskiej i amatorow buszowania po wnetrzu w poszukiwaniu dodatkowego sprzetu ;-).

Z drugiej strony zaczynaja mi sie coraz bardziej podobac alkowy, z pewnoscia daja wiecej wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.