Skocz do zawartości

[do 8500 zł] Przyczepa kempingowa 4-os.


krzysztofmalec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, noszę się z zamiarem kupna przyczepy kempingowej. Mam na ten cel tak około 8500 zł. Chciałbym kupić coś w dobrym stanie i długim terminem eksploatacji. Póki co wyszukałem sobie taki model http://alegratka.pl/ogloszenie/przyczepa-kempingowa-bergland-4-os-z-22687325.html?h=fa44260d78f36caf. Proszę o ocenę, czy jest on wart tej inwestycji lub ewentualnie polecenie innego modelu/innej oferty. Dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie ma sę konkretnie do czego przyczepić. No, ciekawy sposób, połączenia prądu.

Klopek chyba zamontowany nieco później, tak mi sie przynajmniej wydaje. Chętnie popatrzyłbym na

nie od strony klapy serwisowej. Kibelek od strony wyciągania kasety jest raczej montowany przy samej bocznej ścianie.

Tyle tylko, że po fotach nie za wiele można prorokować.

Nie piszesz gdzie pomieszkujesz. Trudno wywnioskować jak masz daleko do tej przyczepy.

Czy warto Ci samemu jechac, czy może poprosić kogos z pobliża, aby ja lepiej pooglądał.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba układ wnętrza. Niekolizyjnie umieszczono łazienkę. 

Nie ma (nie zauważyłem) żadnego argumentu przeciw jej zakupowi choć zdjęcie też niewiele oddają. 

Nie są jednak zrobione "specjalistycznie"  tak jak to wycwanili się handlarze ze swoimi idealnymi...

Warto ja zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje chyba właściciel, więc nie jest podpicowana do sprzedaży. Ważna zaleta: otwierane wszystkie okna. Za tą cenę jest OK, fajne wyposażenie, stabilizator... No i to przyłącze prądu :) Przeciwpowodziowe  :lol:

 

marko ma racje, nie napisałeś skąd jesteś (w zasadzie nic o sobie nie napisałeś :) ), więc trudno określić czy warto abyś po nią jechał. Jak jesteś z Białegostoku,to może poszukaj coś bliżej.... ale jak np. z Katowic, to możesz zaryzykować wycieczkę  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Pomieszkuje we Wrocławiu ;) Szukałem bliżej mnie i znalazłem taki model http://alegratka.pl/ogloszenie/przyczepa-kempingowa-burstner-22576552.html?h=478a208c971baddb - co myślicie? Musiałbym dołożyć pięć stówek, ale jeśli naprawdę warto, to skądś wygrzebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stówek :look:  :look:  :look:  chyba parędziesiąt.

OGÓLNY STAN PRZYCZEPY DO DROBNYCH NAPRAW

 

Dla mnie to taki żart sprzedającego, ale to oczywiście moje zdanie.

 

P.S

A czym kolega ma zamiar holować taką cepkę, bo raczej będzie ciężka :hmm:

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę potrzebna jest Ci aż taka locha?

Cena jest niska, bo stan i wielkość są nisko atrakcyjne.

Oczywiście, znajdzie swego nabywcę który dokładnie takiej budy będzie potrzebował.

.

Może określ bliżej, jaka załoga będzie w niej pomieszkiwać. Nie wstydź się, tu same swoje są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem na pokazane zdjęcia i z zewnątrz, to wg mnie ona jest do dość poważnych napraw. Widać brak kratek przy lodówce - pierwsze pytanie jak długo ich brakuje i co już zostało zalane przez ich brak? Po prawej stronie wyraźnie widać przytarcie przyczepy mniej więcej na wysokości okna dolnego z piętrusa. Na przedniej ścianie bardzo wyraźnie widoczny cały prawy narożnik do dokładniejszego sprawdzenia i dziwne rozwarstwienie łączenia przedniej ściany nad bakistą. Pod tylnym oknem duży zaciek. Nad tym oknem widoczne zarysowanie, coś przetarło się o przyczepę. Mam wrażenie, że przyczepa przez ostatnie lata mogła być słabo zadbana. Jesteś z Wrocławia - przyczepa z Oławy - weź kogoś z forum z doświadczeniem z tej okolicy i jedźcie zobaczyć, ale z definicji nastaw się, że przyjedziesz bez przyczepy. Zobaczysz wtedy na co zwracać uwagę, czego pomacać. Jeśli by się okazało, że tylko złe wrażenie na zdjęciach robi, a jednak jest OK, wtedy, mile zaskoczony, kupisz swoją pierwszą budkę. Jednak ja bym ją postawi w rzędzie "do zobaczenia, jak można się naciąć".

 

Zaznaczam, że to moja opinia na podstawie zdjęć i ja bym tak postąpił, Twój decyzja może być zgoła odmienna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie mała, jak na stan przyczepy. Określenie: "stan do małych poprawek" to chyba mały "joke" ze strony sprzedającego.

Pytanie, czy jako pierwsza cepa, jest Ci potrzebny taki kolos? Może jednak mierzyć siły na zamiary??  Masz to czym pociągnąć?? To czegoś takiego to już potrzeba naprawdę silnego holownika. I dużego, żeby utrzymał taką budę za sobą.... 

 

Jaki Ty w ogóle masz skład załogi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny zderzak składany z dwóch. Zastanawiam się czy ten rocznik już miał takie zderzaki.

Jakies dziwne yczczelnienie tego zderzaka od góry.

Mam Burstnerka  parę lat młodszego z takim zderzakiem, ale w jednym kolorze , z innymi lampami i bez jakiegoś uczczelnienia.

Myślę, że konktetne foty pokazały by jeszcze wiele dolegliwości.

Michalc3, Twoje określenie "słabo zadbana" jest nad wyraz delikatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko :) Ja tylko chciałem zwrócić uwagę, a nie chcę oceniać poprzedniego właściciela, bo nie wiem wszystkiego. Ale tak mi się rzuciło w oczy, że do sprzedaży to raczej się przygotowuje towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek, że nie podpicował to plus, ale że nie dbał o nią nawet do zdjęcia - to już raczej niedbalstwo. Owszem, gdyby nawet nie umył - jeszcze bym się nie odezwał. Ale takie rzeczy, jak brakujące kratki wywietrznikowe, nie zabrane szmaty leżące na różnych elementach, to już raczej niedbalstwo, które nie kosztuje właściwie żadnej pracy. Jeśli więc użytkownikowi do zdjęcia nie chciało się nawet szmaty zdjąć z lampy, to mam spore wątpliwości co do stanu całej budki. Okna pootwierane w przyczepie do zdjęcia, to też sugestia, że w przyczepie zapaszek może już być zabójczy, ale to już moje wnioski wysnuwane na podstawie ogólnego stanu przyczepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.