Skocz do zawartości
przemoch2

Roztocze okolice Tarnogrodu

Rekomendowane odpowiedzi

przemoch2

Witam

Wybieramy się na najbliższy weekend na spływ Tanwią na Roztocze. Szukałem jakiegoś kameralnego pola namiotowego i wybór padł na Górecko i schronisko w starej szkole, niestety jak się okazuje jest nieczynne więc został kemping echo w Zwierzyńcu. Jednak cały czas szukam coś bliżej Tarnogrodu, Księżpola ogólnie w okolicach Tanwi tak żeby rano nie dojeżdżać zbyt daleko i znalazłem coś takiego http://www.ranczo-pisklaki.pl/

Czy ktoś z Was tam nocował z przyczepą?

A może znacie jakieś inne fajne miejsce w tym rejonie na nocleg z cepką, może być przy jakiejś agroturystyce?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Waldek00x
przemoch2

Fajną miejscówkę znalazłeś :look:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomaszowiak

Witam a skąd ma się zaczynać spływ , blisko Tanwi jest Susiec i kemping

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemoch2

Płyniemy Tanwią Obrocz - Markowicze ( Stare Króle), Z Suśca i Zwierzyńca mam po ok. 30 km więc dlatego szukałem czegoś na miejscu, żeby nie dojeżdżać. Pewnie się zdecydujemy na te Pisklaki i zobaczymy jak tam jest. Jak coś to napiszę po powrocie czy fajna miejscówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomaszowiak

Płyniemy Tanwią Obrocz - Markowicze ( Stare Króle), Z Suśca i Zwierzyńca mam po ok. 30 km więc dlatego szukałem czegoś na miejscu, żeby nie dojeżdżać. Pewnie się zdecydujemy na te Pisklaki i zobaczymy jak tam jest. Jak coś to napiszę po powrocie czy fajna miejscówka.

Kolego Obrocz nie jest blisko Tanwi tylko Wieprza a Markowicze nad Tanwią tak że sam nie wiem jak chcesz dopłynąć Wieprzem do Tanwi :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemoch2

Pomyłka nie Obrocz tylko Osuchy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemoch2

Ostatni weekend spędziliśmy tak jak planowaliśmy na Roztoczu, w Pisklakach. http://www.ranczo-pisklaki.pl/  Miejsce bardzo fajne, właściciel generalnie zajmuje się spływami i na to pole zaprasza swoje grupy na zakończenie spływu na grilla ale jak ma miejsce to chętnie przyjmuje też osoby z zewnątrz. Na polu jest jeden budynek z sanitariatami, jest kuchnia. Są wiaty grillowe, ławeczki, stoliki. Nam się podobało, nie jest to może standard 5* ale jak dla nas było ok. Pole znajduje się w centrum wsi więc dzieci chętnie spacerują po okolicy oglądając konie, krowy itp a na koniec zakupiliśmy u właściciela 15 kg świeżutkiej, dopiero co zebranej maliny i wróciliśmy do domu robić soki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomi

Ostatni weekend spędziliśmy tak jak planowaliśmy na Roztoczu, w Pisklakach. http://www.ranczo-pisklaki.pl/  Miejsce bardzo fajne, właściciel generalnie zajmuje się spływami i na to pole zaprasza swoje grupy na zakończenie spływu na grilla ale jak ma miejsce to chętnie przyjmuje też osoby z zewnątrz. Na polu jest jeden budynek z sanitariatami, jest kuchnia. Są wiaty grillowe, ławeczki, stoliki. Nam się podobało, nie jest to może standard 5* ale jak dla nas było ok. Pole znajduje się w centrum wsi więc dzieci chętnie spacerują po okolicy oglądając konie, krowy itp a na koniec zakupiliśmy u właściciela 15 kg świeżutkiej, dopiero co zebranej maliny i wróciliśmy do domu robić soki.

Witaj, a jak wygląda sytuacja z sanitariatami ? wc ? prysznic?  i czy jest możliwość podpięcia pod prąd? i jaki jest cennik bo na stronie niema nic...

Jeśli masz jakieś fotki z pobytu ( sanitariaty......) to bardzo proszę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemoch2

Witaj, a jak wygląda sytuacja z sanitariatami ? wc ? prysznic?  i czy jest możliwość podpięcia pod prąd? i jaki jest cennik bo na stronie niema nic...

Jeśli masz jakieś fotki z pobytu ( sanitariaty......) to bardzo proszę.

Pozdrawiam

Cześć

Jest jeden budynek z sanitariatami a w nim dwie toalety, jeden prysznic, dwie umywalki i kuchnia. Jest bardzo dużo skrzynek i gniazdek do podpięcia się pod prąd. Cały teren jest oświetlony i ogrodzony. Cennik generalnie chyba jest ustalany iwdywidualnie, my płaciliśmy 10 zł za osobę dorosłą i 10 zł za prąd.

Tak jak pisałem wcześniej nie jest to standard kempingu z Zachodu Europy ale nam do szczęścia nic nie brakowało, do tego cena jest adekwatna i nie ma wyszczególnionych piętnastu czy dwudziestu pozycji kto za co i ile płaci tylko prosto i tanio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomi

Cześć

Jest jeden budynek z sanitariatami a w nim dwie toalety, jeden prysznic, dwie umywalki i kuchnia. Jest bardzo dużo skrzynek i gniazdek do podpięcia się pod prąd. Cały teren jest oświetlony i ogrodzony. Cennik generalnie chyba jest ustalany iwdywidualnie, my płaciliśmy 10 zł za osobę dorosłą i 10 zł za prąd.

Tak jak pisałem wcześniej nie jest to standard kempingu z Zachodu Europy ale nam do szczęścia nic nie brakowało, do tego cena jest adekwatna i nie ma wyszczególnionych piętnastu czy dwudziestu pozycji kto za co i ile płaci tylko prosto i tanio.

Witaj

Dzięki za odpowiedź, a masz może jakieś ogólne fotot z pobytu? ( sanitariaty, itp) wiem że na stronie www jest kilka fotek ale akurat nie mam nic z sanitarek i zawsze lepiej zobaczyć aktualne foto niż zrobione do marketingu przez speca fotografa.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi