Skocz do zawartości

Niemcy, Ostfriesland, Kemping Knock Emden


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym sie podzielić z pobytu na kempingu w ostatni weekend na Ostfriesland w Niemczech.

Kempingplatz Knock na Am Mahlbusen 1 w Emden ładnie polożony, według mnie bardzo tani trzy gwiazdkowy, czysto

schludnie, toalety bardzo ładnie utrzymane, kempimg posiada 620 miejsc postojowych, każde wyposażone w prąd i 

dopływ wody, super uprzejma i miła obsługa, było dużo kempingów z Polski to fajny pozytyw, kemping przeznaczony

bardziej pod kontem wędkowania bo posiada bezpośredni dostęp do wody, w ciągu dnia za 2,5 € mozna zjeść obiad

a wieczorem do godz. 24 mozna opić się "browarkami" w cenie od 1,40€ do 2,20€ w zalezności od producenta.

Codziennie rano miedzy 7 a 11 na kemping przyjeżdża auto i przywozi świeże pieczywo oraz rybkę.

Jedyne czego brakuje to coś na "porannego kaca"

Jest duży plac zabaw dla dzieci i co 3-ci weekend są organizowane "kinderparty" w cenie za 5€ od dziecka.

Doba mnie kosztowała kemping, prąd woda i auto w jednym 18€. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym sie podzielić z pobytu na kempingu w ostatni weekend na Ostfriesland w Niemczech.

Kempingplatz Knock na Am Mahlbusen 1 w Emden ładnie polożony, według mnie bardzo tani trzy gwiazdkowy, czysto

schludnie, toalety bardzo ładnie utrzymane, kempimg posiada 620 miejsc postojowych, każde wyposażone w prąd i 

dopływ wody, super uprzejma i miła obsługa, było dużo kempingów z Polski to fajny pozytyw, kemping przeznaczony

bardziej pod kontem wędkowania bo posiada bezpośredni dostęp do wody, w ciągu dnia za 2,5 € mozna zjeść obiad

a wieczorem do godz. 24 mozna opić się "browarkami" w cenie od 1,40€ do 2,20€ w zalezności od producenta.

Codziennie rano miedzy 7 a 11 na kemping przyjeżdża auto i przywozi świeże pieczywo oraz rybkę.

Jedyne czego brakuje to coś na "porannego kaca"

Jest duży plac zabaw dla dzieci i co 3-ci weekend są organizowane "kinderparty" w cenie za 5€ od dziecka.

Doba mnie kosztowała kemping, prąd woda i auto w jednym 18€.

@Helmut napisał:

... Codziennie rano miedzy 7 a 11 na kemping przyjeżdża auto i przywozi świeże pieczywo...

We Francji na kempingach właściciele rano przychodzili i pytali ile bagietek  sobie życzymy.

 

Doba mnie kosztowała kemping, prąd woda i auto w jednym 18€. < to dobra cena

W Niemczech bardzo nam się podoba zawsze odzielna opłata wg licznika za Stromverbrauch.

Ile "nakręcisz" za tyle płacisz.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.