Skocz do zawartości

ZDJĘCIA KEMPINGU W NIEBOROWIE


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mtworus witam , życze powodzonka w poszukiwaniach sprzetowych :klotnia: ... czy ktos sie wybiera - no mam nadzieję ze ja dam rade sie wybrac z rodzinką , ale czy dam rade skończyc remoncik enki :klotnia:

 

jedno jest pewne ze jak mi się uda to zbieramy ekipe i wyruszamy ..a jak :]:klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masz no pewnie ze chce ...my rodzinka serków Was wszystkich pozanc , ale siła wyższa tym moze pokierowac i d...( oojj bo Tomii) obseruję ) z tego wyjdzie .Dlatego poki co chyba nie zagoszcze na liście , zeby nie składac pustych obietnic ... :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do mnie,strzelimy remoncik w dwa tygodnie i po temacia,albo zgadamy się na urlopie,wezmę narzędzia i temat opanujemy,ale wtedy pewnie z campingu by nas wywalili za te figl :jump::D:P

 

hheheheheeehhehehe jak o tym mysle to juz sie mi w głowie :klotnia::?

 

Michaś może Ty do mnie wpadniesz , dziewczyny sie zajmą swoimi sprawami a my :klotnia::P:] żeby remoncik sie udał ..a pozniej w droge na zlot :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek ! ja wyjechałem na wypad z przyczepka która była jeszcze w remoncie . Zobacz jaka łyseńka . Pryśnięta tylko podkładem ! Najważniejsze abyś miał gdzie spać i miał na czym zrobić kaszkę mannę dla córeczki ! Jak zakończysz remont i potem coś podpatrzysz ciekawego to trzeba znów zrywać podsufitkę dla położenia nowych kabli .

Musisz zrobić plan !

- zdatność do jazdy i bezpieczeństwo / hak , światła ,itp /

- spanie

- ogrzewanie na 4 dni

- coś do gotowania / zawsze Ci na zlocie ktoś udostępni jak będzie trzeba/

i wyjazd na Zlot .

Resztę zrobisz po Zlocie napakowany pomysłami ! :klotnia::klotnia:

 

PS. Jak widać na fotce , moja Niewiadka tez nie była jeszcze skończona , a juz robiłem nią wypady .

post-34725-imported-c8d487df-060e-4383-8c7d-4ea55f92c264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa_77

wezmę narzędzia i temat opanujemy,ale wtedy pewnie z campingu by nas wywalili za te figle

Oj - nie znasz swoich kolegów z forum. My także lubimy figielki i z pewnością zamiast Was wywalić - przyłączymy się do zabawy z przyczepą Sereka.

Ostatnio byłem dwa razy w Bydgoszczy ale przyczepy Sereka nie widziałem więc nie skręciłem na :klotnia::klotnia::klotnia:

Serek

żeby remoncik sie udał ..a pozniej w droge na zlot

Wyjazdy do Bydgoszczy mój szef przewiduje jeszcze kilka razy przed majowym zlotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek ! U mnie w przedsionku możesz spokojnie ważyć od rana ! Kawa , herbata . Nie mam kaszki , ani mleka ! Powiedz mi tylko jaka kawę pije małżonka i czy ze śmietanką ! Ja śpię do 10.00 a Ty możesz sie gościć od której chcesz .

Mam tylko jedną prośbę ! Nie rób jajecznicy na bekonie przed 10 . Pobudza to moje zmysły i kubeczki smakowe ! Staje się wtedy niebezpieczny i pożeram wszystko z patelni mimo że jestem nie ogolony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, ja swoją byłą niewiadówką też jeździłęm jak była nie ukończona :klotnia: Pierwszej nocy obudziliśmy się na podłodzę, bo stół się zsunął na ziemię (nie mieć dziwnych myśli - po opiciu budki tylko spanie miałem w głowie :klotnia: ). Następnej nocy zabezpieczenie stołu zrobiłem :] Więc nie marudź tylko w drogę!!! :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.