Skocz do zawartości

Rozkładanie podpór w przyczepie.


roadwarrior23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sie od Was dowiedzieć jak sie prawidłowo rozkłada podpory, gdyż usłyszałem od mojego kumpla że robie to żle. A mianowicie, ustawiam przyczepę tak żeby koła stały w poziomie (w zależności od terenu którąś stronę podkopuję) sprawdzam poziom poziomicą w poprzek przyczepy a następnie na kółku manewrowym poziomuję przyczępę po długości również sprawdzając poziomicą (1m). Po czym rozstawiam podpory oraz kólko manewrowe i otwieram piwko :) Kolega poziomuje oś przyczepy tak jak ja a następnie opuszcza przód przyczepy na kółku manewrowym, opuszcza tylnie podpory maksymalnie a następnie na kółku manewrowym unosi przód przyczepy do poziomu i rozkłada przednie podpory. Koła przyczepy są odciążone, lekko dotykając ziemi, poczym składa kólko manewrowe. 

 

Panowie jak to powinno być prawidłowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.