Skocz do zawartości

ZDJĘCIA KEMPINGU W SANDOMIERZU oraz CENNIK


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !!!

 

Ponieważ byłem na kempingu w Sandomierzu dwa dni temu, i powalony zostałem PIĘKNEM

tego miasta oraz rozumem właściciela kempingu, pamięta i pozdrawia naszego Rysiaczka,

to odwołuję 1 Regionalny Zlot w Kazimierzu i zamieniam na :

 

1 Regionalny Zlot w Sandomierzu.

 

Mam nadzieje , że Rysiaczek pomoże w organizacji.

 

TERMIN TEN SAM.

 

Aha, byłem także w zamku w Baranowie Sandomierskim, REWELACJA, pozdrowienia dla

pana przewodnika.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serdecznie dziękuję za pozdrowienia ! Kazimier Dolny to także Królewskie Miasto. Każde z tych miejsc ma osobny klimat. W Kazimierzu poczujemy ducha artystycznego malarstwa a Sandomierz to przeniesienie w czasy czysto historyczne . Jako fotografik inaczej odbieram pobyt np. w Puszczy Białowieskiej , przytłumiony potęgą lasu wyszukuje szczegółów w postaci refleksów światła w leśnej głuszy , Na bagnach Biebrzańskich można sie rozkoszować przestrzenią . Na zwiedzanie takich miast jak Wrocław czy Toruń radze wybrać się nocą. Ostatnio korzystając ze wspaniałej pogody zwiedziłem Głogów i stare kamieniczki w Bytomiu Odrzańskim . Brakło mi czasu na Przemecki Park Krajobrazowy . W ogóle całe pojezierze Leszczyńskie od Sławy do śremu to wspaniała przygoda na która trzeba minimum tygodnia . Do czego dążę ? Każde ciekawe miejsce ma swój oddzielny urok . Dla mnie stary opuszczony leśny cmentarz , kapliczka na rozdrożu to także forma spojrzenia co nie znaczy ze nie lubię zjeść golonki w Zakopanem Reasumując ! Nie można porównywać Sandomierza do Kazimierza , bo to inna przygoda . Nie można porównywać zamku w Malborku do kopalni w Wieliczce . To wszystko trzeba po prostu zobaczyć ! :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak czyta się ten Wasz jazgot o wyborze miejsc to robi sie niedobrze. Moderator pisze " przeniesiono III Zlot do Sandomierza, potem zaś że się to odwołuje". To samo było z wyborem Nieborowa. Jestem za tym co przedstawił Rysiaczek.Tylko on pojechał zrobił zdjęcia i wyłożył Wam wszystkim kawę na ławę i jeszcze Wam źle. Prawdą jest że gdzie pięciu Polaków to 20 zdań.

Uważam że ta lokalizacja jest dobra i jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał przyjechać to nie straszne mu będą te setki km. A bez urazy - spora część z Was zachowuje się jak stare zrzędy.

Ten zlot to ma być fajne spotkanie, a zanim się zaczął to już kupa, żeby tylko delikatnie powiedzieć ............ każdy może sobie w tym miejscu wpisać co mu pasuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje, że Sławy nie spotka ten sam los co Nieborowa, bo forum dwóch takich dyskusji nie wytrzyma. :bukiet:

Andrzeju - nie bój nic - Ty sie tylko martw o taśmę klejącą i WD-40 (jakby ktoś chciał zapyskowac to my go taśmą na jamę gębową - jak nie będzie chciał tańczyc lub uczestniczyc w planowanych zabawach lub zawodach to go WD-40 coby mu gnaty rozruszac ) :)B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem prosto z Warszawki jechać do Lubina i Wrocławia . Specjalnie zmieniam swoją marszrutę aby być w sobotę w Sandomierzu ! Wiem że rezerwacja jest potwierdzona ale jako pragmatyk wolę dotknąć wszystkiego własna łapą .

 

:bukiet::):)B):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czyta się ten Wasz jazgot o wyborze miejsc to robi sie niedobrze. Moderator pisze " przeniesiono III Zlot do Sandomierza, potem zaś że się to odwołuje". To samo było z wyborem Nieborowa
Uważam że ta lokalizacja jest dobra i jeżeli ktoś naprawdę będzie chciał przyjechać to nie straszne mu będą te setki km. A bez urazy - spora część z Was zachowuje się jak stare zrzędy.

Ten zlot to ma być fajne spotkanie,

gdzie pięciu Polaków to 20 zdań

I tu się całkowicie zgadzam. Trzeba skończyć z demokracją na forum, bo widzę, że do niczego dobrego nie prowadzi, przynajmniej jeśli chodzi o zloty, bo każdy by chciał miec jak najbliżej domu. Następnym razem trzeba wybrać miesce i termin, a potem rozpisać listę chętnych. Kto chce ten przyjedziea z tego co się orientuję to na szczęście jest tu spora ilośc zakręconych osób, które pojadą wszędzie, żeby się spotkać w miłym gronie przyjaciół, gdzie nie ma miejsca na kłótnie i jałowe dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed
Jak czyta się ten Wasz jazgot o wyborze miejsc to robi sie niedobrze

To czytaj tylko te posty po których będzie Ci dobrze.

 

I co odpowiedzieć na takie COŚ. Przeczytanie tego postu pogorszyło jeszcze bardziej stan niedobrego samopoczucia. A tak nawiasem zajrzyj na http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=282&postdays=0&postorder=asc&start=300

- jest tam dla Ciebie niezła lektura, powinna Ci dać do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed - Twoje zainteresowania jak podajesz to:

caravaning, elektronika, komputery

W poście powyżej podałeś adres którego nie potrafię otworzyć:

nahttp://www.forum.karawa...r=asc&start=300

Przepraszam, ale ja jestem bardzo słaby w komputerach co zawsze zaznaczam a w elektronice kompletne zero i nie wiem o co tam chodzi. Po namyśle doszedłem do wniosku, że już nie chcę wiedzieć o co tam chodzi.

Wierzę, że nie zakwalifikujesz mojej wypowiedzi jako

ed

jazgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek super się spisał. :bukiet:

Trzeba akceptować dobre miejsca a nie marudzić. SANDOMIERZ jest na tyle atrakcyjny że odległość jest drugoplanowa. A następny zlot może odbyć się np. na północy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.