Skocz do zawartości

ZDJĘCIA KEMPINGU W SANDOMIERZU oraz CENNIK


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że każda nowa lokalizacja powinna być tworzona w nowym temacie. Jeżeli nawet nie posłuży do wybrania lokalizacji zlotu to na pewno ktoś skorzysta z danych o kempingu, okolicy itp.

zdaniewicz,

Jeszcze raz ukłon w Twoją stronę za profesjonalne zdjęcia i opisy. Dobra robota :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rozumiem, że kemping na czas zlotu jest tylko do Waszej dyspozycji i nikt przypadkowy nie jest zmuszony znosić Waszego luzowania się?

 

Nikt do niczego nie jest zmuszany. Jeśli chodzi o "luzowanie się" to wiadomo, że wszystko ma swoje granice.

Kończąc pozdrawiam tych przestrzegających wszystko od A do Z. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że kemping na czas zlotu jest tylko do Waszej dyspozycji i nikt przypadkowy nie jest zmuszony znosić Waszego luzowania się?

 

Nikt do niczego nie jest zmuszany. Jeśli chodzi o "luzowanie się" to wiadomo, że wszystko ma swoje granice.

Kończąc pozdrawiam tych przestrzegających wszystko od A do Z. :hop1:

 

 

Wszystko da się wypośrodkować. O ile w Zdworzu może było nieco przesady (choć myślę, że nieporozumienia wyszły z czego innego - mniejsza o to), ale np. w Kozienicach nikomu już to nie przeszkadzało. Kto się bawił ten się bawił, kto był zmęczony szedł spać, dzieci z tego co wiem pomęczone po zabawach spokojnie spały. A zgrzytów nie było żadnych! Nie wyobrażam sobie spania od 22 na wyjazdach i nie zamierzam tego przestrzegać. Dużo wspomnień przez to się traci... takie jest moje zdanie...

 

 

Co do miejsca bardziej podoba mi się od Sławy. Nawet nie patrząc na km. Pole wydaje się lepiej zorganizowane... choć ceny nieco przytłaczają :D

 

 

PS. No to gdzie jedziemy??? :) :) :-]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w Zdworzu może było nieco przesady

Prawdę powiedziawszy to ja nie widziałem żadnej przesady ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie. Co do miejsca to może nieśmiało zaproponuję takie rozwiązanie:

Przedstawmy na forum kilka lokalizacji wraz z lustracją konkretnego kampingu tak jak to zrobił Rysiu, a np. w marcu zdecydujemy konkretnie. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawmy na forum kilka lokalizacji wraz z lustracją konkretnego kampingu tak jak to zrobił Rysiu, a np. w marcu zdecydujemy konkretnie.

To samo zaproponowałem :hop1:

Cieszę się, że jesteśmy jednomyślni :D:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie

 

Pomysł na zlot w SANDOMIERZU w 100% popieram. Jest to najlepszy kemping w okolicy.

Kolega ZDANIEWICZ przygotował super ofertę. Miałem zamiar zaproponować ten kemping na zlot ale troszeczke zaspałem. Jestem z Tarnobrzegu więc sami rozumiecie odległość 10 km mi najbardziej pasuje. Jeżeli jest to mozliwe to zorganizujmy zlocik w Sandomierzu dla chetnych z całej Polski a jeśli koledzy i koleżanki z północy niedopiszą to może koledzy i koleżanki z południa dopiszą :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandomierz nie spełnia kryterium "Centralna Polska" :niewiem: - dlatego przykro muszę Cię rozczarować, ale najbliższy zlocik odbędzie się w innym miejscu.

 

Zawsze jednak możesz skrzyknąć kolegów na forum i zaproponować spota lokalnego na tym kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baranki napisał;

jeśli koledzy i koleżanki z północy niedopiszą.

Koleżanki i koledzy z Północy zawsze dopisują niezależnie od miejsca i pory roku. Zniechęcić ich może tylko kiepskie towarzystwo ale przecież na tym forum takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy z Północy zawsze dopisują niezależnie od miejsca i pory roku.
Z południa też dopiszą niezależnie od lokalizacji. :]
Zniechęcić ich może tylko kiepskie towarzystwo ale przecież na tym forum takiego nie ma.
:niewiem::ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jednak możesz skrzyknąć kolegów na forum i zaproponować spota lokalnego na tym kempingu.
myślę że spot lokalny w tym miejscu byłby bardzo dobrym rozwiązaniem ,usytuowanie tego campingu sprawia że taki zlot mialby szanse powodzenia.Jest ktoś zainteresowany ? pytam żeby zobaczyć czy będą chętni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal upieram sie przy Sandomierzu :niewiem:. Wiem może przesadzam ale z tego co widze to nie jedna załaga chciała by odwiedzić ten kemping.LEPCIAK mam nadzieje że nas kiedyś odwiedzi na tym kempingu.

Co do spotu lokalnego jest to jakieś wyjście. Poznać tych których jeszcze nie znamy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem może przesadzam ale z tego co widze to nie jedna załaga chciała by odwiedzić ten kemping.

 

Demokratyczna większość była za centralną Polską :ok: - wystarczy poczytać więcej w tym kąciku :niewiem:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu zeszłego roku jechałem przez Sandomierz i Tarnobrzeg w Bieszczady. Tego roku na początku sierpnia wracałem tamtędy z Bieszczad. W obu przypadkach zabrakło czasu aby zatrzymać się na dłużej gdyż w głowie miałem inne cele. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zorganizować w Sandomierzu spotkanie ale decydujący głos w tej sprawie należy do Adminów bo ktoś nad tym wszystkim musi panować a im to najlepiej wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Zaczyna robić się galimatias, coś mi się zdaję, że trzeba coś tu podsumować. Pierwsza ankieta stwierdziła (no chyba, że wybory wam się nie podobają :niewiem: ), że większość chce centrum Polski. Jak już pisałem wcześniej, chcąc być obiektywnym przestaje się opowiadać za jakąkolwiek lokalizacją poza centrum i stwierdzam, że nie ma co kombinować. Ciąg dalszy w wątku o Nieborowie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.