Skocz do zawartości

ZDJĘCIA KEMPINGU W SANDOMIERZU oraz CENNIK


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

IMHO kierujcie sie raczej atrakcyjnoscia miejsca i mozliwosciami przyjecia wielu zalog... piotrek ty liczyles z irek3 , ile zalog bylo w zdworzu?? Panie lepciak liczyl pan w kozienicach?? dluuuugi weekend to mozna sie dalej wybrac.. nie robcie ceregieli centrum nie centrumm. raz pn drugi pd, pozniej Zach i Wsch,.. i centrum..i sprawiedliwosc bedzie!!!!!.. dla mnie wazne jest polozenie i wyposazenie.. odleglosc to rzecz wtorna,...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i tak tez mowie .. pisze znaczy .. tomekk zrobcie pozadek z tym 3 zlotem bo tak naprawde nie wiadomo gdzie.. pozamykac, czy poprzenosic i stwozyc jeden juz z konkretna lokalizacja i terminem.. niech ludziki powoli sie szykuja do trasy....

 

zgadzam sie z kiszonem , do tej pory czytałem wszystkie posty dotyczące III zlotu , i troche sie w tyym człowiek juz gubi , co gdzie z czym :ok::niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Najlepiej gdyby nastąpił podział wątków na:

 

Zlot Ogólnopolski www. karawaning.pl organizowany myślę przez Administrację Forum

 

Zloty Regionalne www. karawaning.pl z podaniem organizatora, np.Kiszon, Lepciak, Robin, Jacek

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot Ogólnopolski www. karawaning.pl organizowany myślę przez Administrację Forum

 

A no właśnie.Ja kiedyś też tak "myślałem".W tego typu przedsięwzięciach stawia się takie sprawy jednoznacznie.

Pozdrawiam - Robin :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ubierać Adminów w organizację Zlotu, każdy powinien dołożyć cegiełkę. Myślę, że Oni powinni wskazać miejsce. Po zakończeniu ankiety - bardzo ogólnej ( centrum, poza centrum ) pojawiły się trzy nowe propozycje wspaniale zaprezentowane przez Kolegów. Sądzę, że Moderatorzy powinni przeprowadzić drugą ankietę w której głosowalibyśmy za konkretnym miejscem. Lista powinna obejmować miejsca wynikające z wyników pierwszej ankiety oraz prezentowane na forum. Jeżeli komuś jest to obojętne gdzie jedzie ( np. mnie ) to jego głos powinien być dopisany do wygrywającego miejsca. Przeprowadzenie II ankiety wcale nie będzie lekceważeniem głosów Kolegów z I ankiety. Będzie uwzględnieniem głosów i opini które pojawiły się po I ankiecie. I nareszcie będziemy głosować za miejscem a nie za obszarem. Ankieta wskaże też czy jazda dalej jest problemem dla wielu, czy dla kilku. Mamy trochę czasu nawet by przeprowadzić dogrywkę. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam Adam :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.