Skocz do zawartości

Szroty! Wątek z trefnymi pojazdami kempingowymi.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=692700146 totalna porazka - wykladzina na podlodze mokra,podloga czarna od zgnilizny,tapeta na suficie pofaldowana (jedno co dziwne to w sumie sciany bez zaciekow :hop1: ) w srodku miala byc wcale nie poniszczona

sprzedajacy przed naszym przyjazdem chyba specjalnie uciekl i zostawil zone zeby nam ja pokazala :niewiem:

a miala byc :

Przyczepa jest w b.dobrym stanie

 

Sprzedajacy woodtoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i na mnie przyszła pora:

 

W sobote oglądałem tę:

http://www.allegro.pl/item727468965_hobby_prestige_635_smf_uk_special_z_2006r_igla.html

 

Sprzedający zapewaniał, że igła, że stan bardzo dobry, ani słowa o jakichkolwiek minusach. Na mniejscu okazało się, że urwany kran w łazience, urwana klamka, zdewastowana stolarka (drzwi od WC i szafy), drzwi od sypialni urwane, zaczepy przewiercone w inne miejsce, liczne wgniecenia itp...

Na moja uwagę, że nic nie mówił o takich rzeczach, powiedział: "A czego sie Pan spodziawał? Ta przyczepa ma 3 lata" !!! Wyobrazacie sobie?

On nie może zrozumieć, że mnie oszukał, bo zataił faktyczny stan przyczepy i spowodował, że pojechałem w obie strony 950 km! Dla niego to jest igła i sie czepiam.

Niestety wcześniej wpłaciłem mu zaliczkę, bo nie przyszło i do głowy że 3 letnia przyczepa może być tak zniszczona. On zaliczki nie chce oddać, bo uważa że sie czepiam, ale dałem mu czas do jutra. Jak ie odda, to pójdziemy do sądu.

 

Uważajcie: sprzedający: znaczek-z1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A czego sie Pan spodziawał? Ta przyczepa ma 3 lata" !!! Wyobrazacie sobie?

Wystaw mu komentarz i tej przyczepy nigdy nie sprzeda.

Przy zakupie mozna wpłacić zaliczkę lub zadatek (to trzeba ustalić na piśmie ze sprzedającym) zaliczkę musi sprzedający zwrócić, a zadatku nie - takie jest u nas prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jakieś 3 tygodnie temu przyczepkę AVENTO 395 z około 90 roku w Zgorzelcu. Cena i "wypas" jak na tamte lata atrakcyjne. Kibelek kasetowy, szaro białe meble i szara tapicerka. Przy oględzinach okazało się, że ściany zą tak zgnite, że ruszają się w rękach, tylny prawy róg to samo. Do użytkowania nie polecam :jesc: chyba, że ktoś ma duuużo czasu - to jako materiał do budowy nowej przyczepy się nada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1231129

W rozmowie telefonicznej, przyczepa w bdb stanie, nic nie trzeba robić - takie zapewnienie sprzedającego!!!! W rzeczywistości większej ruiny nie widziałem na oczy :hehe: uchwyty manewrowe przyklejone chyba na "kropelke" przy delikatnym złapaniu pozostawały w ręce, wnętrze to już opisze tylko po krutce, wszystkie ściany totalne pruchno, bez urzycia siły palec można wsadzić przez całe poszycie aż do blachy zewnętrznej, nie wspominając już o narożnikach których nie ma wcale :ok::ok::ok: jednym słowem miejsce dla tej przyczepy to szrot!

P.S. Jeszcze zostałem lekko mówiąc "zjebany" że co ja chce od 23 letniej przyczepy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i ja pozwole sobie wtracic pare groszy w tym temacie... jako ze nie kupilem jeszcze przyczepy wciaz szukam, widzialem rozne przypadki i rozne modele ale na takie skurwy**** jak dzisiaj trafilem to nie wytrzymalem i musze to opisac tutaj...

 

oto link do ogloszenia

omijać szerokim łukiem

 

dzwonilem dowiadywalem sie i mialo wszystko dzialac i byc ok... z wyjatkiem jednego okna ktore skradziono rzekomo

przejechalem ponad 300km i na miejscu gosc ma szczescie ze reprezentowala go zona, bo bym mu chyba zaje... - jechalem ogladac przyczepe- nie spodziewalem sie luxu za te kwote ale to co zobaczylem to wielkie g...

 

do rzeczy:

przyczepa chyba przeszla kompiel w wodzie albo byla uzywana jako sauna - tak zawilgocona musiala byc ze okleiny meblowe odchodzily... teraz juz wysuszona ale brzegi oklein meblowych pozawijane i pokurczone...

 

zamiast okna dachowego - otwor zasloniety kawalkiem folii

 

ogrzewanie truma - strach dotykac bo sie rozleci, w kawalkach...

 

elementy wykonczenia wnetrza polamane...

 

drzwiczki lodowki polamane i ledwo kupy sie trzymajace..., ze nie wspomne ze lodowka nadaje sie ewentualnie tylko na trzymanie tam brudnych ubran :swieca: taki syf

 

do lazienki nie dalo sie wejsc drzwi sie nie otwieraly...podobno jakas srubka wypadla

 

umywalka - spekana

 

lazienka - rozchodzace sie scianki, a szpary zapchane silikonem...

 

po takiej dawce atrakcji grzecznie podziekowalem i pojechalem ogladac inne przyczepy - juz w nieco lepszym stanie byly ale jedna sie nie zdecydowalem...

 

takze jak ktos chce sobie kupic takie cos - to napewno ten egzemplarz odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym tyg zbiore archiwalne ogloszenia i opisze inne przypadki.... lacznie z tymi zagrannicznymi, a co... niemcy i holendrzy to tez cwaniaki

 

podrzuć linki ze szrotami :niewiem: znowu zaczynam myslec o podrozowaniu po komisach, moze od razu sobie odpuszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym tyg zbiore archiwalne ogloszenia i opisze inne przypadki.... lacznie z tymi zagrannicznymi, a co... niemcy i holendrzy to tez cwaniaki

 

Rozmawialiśmy osobiście o tym. Nie wiem dlaczego ludzie sie podniecają, że w Holandii czy w Niemczech są idealne. Niemiec czy Holender nic dobrego za darmo nie odda.

 

P.s. A miała byc taka idealna nawet miał ja wyprać :czerwona: Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
w przyszlym tyg zbiore archiwalne ogloszenia i opisze inne przypadki.... lacznie z tymi zagrannicznymi, a co... niemcy i holendrzy to tez cwaniaki

 

Rozmawialiśmy osobiście o tym. Nie wiem dlaczego ludzie sie podniecają, że w Holandii czy w Niemczech są idealne. Niemiec czy Holender nic dobrego za darmo nie odda.

 

P.s. A miała byc taka idealna nawet miał ja wyprać :hop1: Powodzenia

 

mialem po nia jechac ale trafila mi sie 560 w polsce :ok:... jak bylo faktycznie juz sie nie dowiem :]

 

co do linkow ogloszen... mobile czy scout nie maja archiwum wiec nic z tego, ale mam duzo zdjec i czesto po nr moge powiedziec co nieco na temat przyczep ktore ogladalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://allegro.pl/ho...1309306266.html

 

wg opisu omalże idealna.Zawadzona z prawej strony ,prawdopodobnie z tego powodu podłoga na dole od strony dyszla przegnita. Na szybko wycięty zgniły kawałek i wstawiony kawałek sklejki. Dach cały zielony , wytarta jedynie część koło jednego z kominków wentylacyjnych i .....zasilikonowana :-) . Prawdopodobnie dosyć długo stała gdzieś w krzakach a woda leciała i leciała ... Duża część sufitu była mokra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ho...1309306266.html

 

wg opisu omalże idealna.Zawadzona z prawej strony ,prawdopodobnie z tego powodu podłoga na dole od strony dyszla przegnita. Na szybko wycięty zgniły kawałek i wstawiony kawałek sklejki. Dach cały zielony , wytarta jedynie część koło jednego z kominków wentylacyjnych i .....zasilikonowana :-) . Prawdopodobnie dosyć długo stała gdzieś w krzakach a woda leciała i leciała ... Duża część sufitu była mokra. Koszt - 500km i zdjęcie z fotoradaru ... w drodze :-(

 

http://otomoto.pl/hobby-560-data-pierw-rejstracji-10-2002-T1939673.html

 

powypadkowa , dorabiany nieoryginalny dyszel , podłoga z lewej strony przy dyszlu przegnita . Między ścianą a podłogą jest taka szpara że widać wnętrze :-) zakończyłem oględziny na tym etapie Koszt - 360 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.