Skocz do zawartości

Płatny odcinek drogi na granicy Slowacja - Wegry?


inhalt

Rekomendowane odpowiedzi

Za kilkanaście godzin ruszam na Węgry. Jadę wyłącznie drogami darmowymi. W ubiegłym roku jechałem z Limanowej przez Koszyce i dalej na południe w stronę Miszkolca. Teraz chciałem podobnie, ale bardzo się zdziwilem, gdy maps.google pokazały mi płatny odcinek przy samej granicy.

 

Bardzo proszę o sprawdzoną informację z tego roku, czy ostatni odcinek drogi 68/E71 w Słowacji prowadzacy z koszyc na poludnie już za miejscowością Sena jest płatny. Z mapy widzę, że do samej granicy jest płatny, ale może to błąd google?

Dalej chcę jechać drogą 3/E71 już po węgierskiej stronie i jest ona darmowa.

 

Jeszcze dopytam jak to jest z objechaniem Miszkolca. Czy mogę wjechać na autostradę M3 i zjechać z niej na drogę 304 bezpłatnie? Tak jak w linku; http://goo.gl/maps/hx8S5

Na forum ktoś wspominał, że odcinek do drogi 904 jest bezpłatny, ale ja nie widze tam drogi 904 tylko 304. Jak to jest - poradźcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilkanaście godzin ruszam na Węgry. Jadę wyłącznie drogami darmowymi. W ubiegłym roku jechałem z Limanowej przez Koszyce i dalej na południe w stronę Miszkolca. Teraz chciałem podobnie, ale bardzo się zdziwilem, gdy maps.google pokazały mi płatny odcinek przy samej granicy.

 

Bardzo proszę o sprawdzoną informację z tego roku, czy ostatni odcinek drogi 68/E71 w Słowacji prowadzacy z koszyc na poludnie już za miejscowością Sena jest płatny. Z mapy widzę, że do samej granicy jest płatny, ale może to błąd google?

Dalej chcę jechać drogą 3/E71 już po węgierskiej stronie i jest ona darmowa.

 

Jeszcze dopytam jak to jest z objechaniem Miszkolca. Czy mogę wjechać na autostradę M3 i zjechać z niej na drogę 304 bezpłatnie? Tak jak w linku; http://goo.gl/maps/hx8S5

Na forum ktoś wspominał, że odcinek do drogi 904 jest bezpłatny, ale ja nie widze tam drogi 904 tylko 304. Jak to jest - poradźcie proszę.

czesc

też się ostatnio zdziwiłem jak mi google pokazało, że przejechałem po płatnym odcinku, nie wiem ale według mnie to jest jakiś błąd,

przy wjeździe do Miszkolca od razu były znaki, że na autostradzie obowiązuje vinieta więc nie próbowałem sprawdzać czy objechanie Miszkolca bez viniety jest legalne, po za tym ja Miszkolc mijałem ok 23 więc tłumów na ulicach nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - szkoda, że dwie odmienne opinie  :miga: . Sam juz nie wiem, czy ryzykować objazd Miszkolca autostrada, czy od razu objazdem przez Onod.

Bardzo licze jeszcze na wiadamości od osób, które jechały ze Słowacji drogą 68 i dalej na węgierską drogę 3. Ten krótki odcinek przed samą granica mnie frapuje. Albo google maja błąd i nie jest on płatny, albo Słowacy dochodzą do szczytów bezczelności i korzystają z dobrej drogi na Węgrzech, żeby skasować winietę na swojej drodze za te kilka marnych kilometrów.

Chodzi o ten krótki odcinek przy granicy, którego nie da się objechać, bo nei ma innej drogi: http://goo.gl/maps/yTjZH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siedzę od ponad tygodnia w Cserkeszolo. Dojechałem bez większych problemów planowaną trasą.

Obwodnica autostradowa Miszkolca jest bezpłatna do drogi 304, a dalej płatna. Jest to wyraźnie oznakowane i gdy byłem na drodze to już nie miałem żadnych wątpliwości. 

Odcinek drogi w Słowacji przed samą granicą z Węgrami (droga nr 3 węgierska) jest bezpłatny, a maps.google mają błąd i tyle. Nie ma się co stresować ani sugerować błędnym wskazaniem.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam z kempingu z basenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.