Skocz do zawartości

Zakup daszku do przedsionka


COLLINS18

Rekomendowane odpowiedzi

... i włąsnie niekoniecznie, bo rzecz tu idzie o dostawienie daszka do pełnego przedsionka  - TaDy...

Każdy daszek da się połaczyc z przyczepą ale nie każdy przedsionek z daszkiem. Collins wszywał kedre do przedsionka, żeby to połaczyc w calość.

Ja też mam taki problem, że w przedsionku nie mam niestety mocowania na dostawienie daszka, aby mieć mega zacienioną przestrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiem o co chodzi. Piszę o użyciu przedsionka letniego zamiast daszku i używaniu go bez ścian bocznych (w razie potrzeby ze ścianami). A jeśli chodzi o połączenie to może pełen stelaż daje jakieś inne możliwości, jeśli nie to tak jak to zrobił Collins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Commander

...a w przedsionku spedzamy przecież wiekszośc czasu...

My większość czasu spędzamy poza przedsionkiem i przyczepą.

 

foto1  < przykłady > foto2

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

więcej ... < zapraszamy

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kedra pięknie leży w profilu ;)

 

1800375_217621895096348_321074740_n.jpg

 

Widzę, że jest tu jeszcze parę innych pomysłów na cień przed przedsionkiem :) Każdy ma swoje + i - , każdy jest fajny . Dla mnie najbardziej jednak przypadł do gusty projekt, który realizuję ( pomysł finger-a ) Głównie chodzi o wagę, spójność oraz dwojakie wykorzystanie tego daszku 1. jako przedłużenie przedsionka 2.Daszek do przyczepy (bez przedsionka) . Mój daszek waży 8kg więc niewiele, a waga jest ważna.

Edytowane przez COLLINS18 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , że coś z tego będzie .

Muszę tu jednak zaznaczyć jedną rzecz . To nie jest mój pomysł lecz podpowiedź tego co wyniosłem z obserwacji u kolegów , dłużej siedzących w karawaningu . Tu mam na myśli m.in. Radwana .

Tak czy siak , czyj by nie był , wart jest podpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak jest na polskich campingach z tymi daszkami. Jak jest cepka z przedsionkiem i do przedsionka podpiety jest jeszcze dodatkowo daszek, czy opłaty są wyższe, czy dodatkowy daszek traktują jako duży przedsionek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak jest na polskich campingach z tymi daszkami. Jak jest cepka z przedsionkiem i do przedsionka podpiety jest jeszcze dodatkowo daszek, czy opłaty są wyższe, czy dodatkowy daszek traktują jako duży przedsionek?

Pewnie wszystko zależy od kempingu, jakimi prawami się rządzi :) Ja osobiście się nie spotkałem z dodatkowymi opłatami za przedłużenie przedsionka. Taki daszek to nic w porównaniu do tego co rozkładają Niemcy, Holendrzy itp. Są tacy co mają istne labirynty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.