Jump to content
COLLINS18

Zakup daszku do przedsionka

Recommended Posts

COLLINS18

Witam

Chce zakupić na następnym sezon przedłużenie przedsionka/ zadaszenie przedsionka

g06_luzijw.jpg

Moje pytanie... czy przedsionek letni tez można zastosować do przedłużenie przedsionka ??

kmtaxi

Można, jeżeli przedsionek podstawowy, ma wszytą kedrę do połączenia. Można też letni postawić na zakładkę i dodatkowo zamocować.

Cezarr

Z taką zabudową to będą Cię liczyć podwójnie cwaniak.gif  albo i placu braknie  :]   :]   :] 

Commander

Witam.

Jeśli pozwolicie to podepnę się pod temat.

Mam przedsionek całoroczny bez wszytej kedry. Czy waszym zdaniem uda sie do niego podpiąć w jakiś sposób na przedłużkę daszek ze sklepu Jula.

http://www.jula.pl/daszek-przeciwsoneczny-619414

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Cezarr

Witam.

Jeśli pozwolicie to podepnę się pod temat.

Mam przedsionek całoroczny bez wszytej kedry. Czy waszym zdaniem uda sie do niego podpiąć w jakiś sposób na przedłużkę daszek ze sklepu Jula.

http://www.jula.pl/daszek-przeciwsoneczny-619414

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mam ten daszek, jest montowany tak jak i przedsionek w kedre ale jest bardzo lekki i na takie dodatkowe zadaszenie bardzo fajny.

A montaż może na rzepy lub coś takiego n010.gif 

Commander

Muszę Tom coś pokombinować bo mam fajny przedsionek kolorem pod budke i ten daszek też mi sie podoba.

Powiedz, zadowolony jesteś, poręczny jest bo cenę ma super...

Cezarr

Muszę Tom coś pokombinować bo mam fajny przedsionek kolorem pod budke i ten daszek też mi sie podoba.

Powiedz, zadowolony jesteś, poręczny jest bo cenę ma super...

Jeżeli chodzi o poręczność to jak dla mnie super :ok:  lekki zajmuje mało miejsca a od słońca chroni bardzo

fajnie, sprawdzone niedawno na Węgrzech a było gorąco. Tylko z tego co wiem są dwa rozmiary ja mam ten dłuższy

i on ma trzy rurki a ten krótszy ma chyba dwie, tak więc bierz ten na 3,5m.

Commander

Tak tak, na ten dłuższy mam chrapkę. Miałem tylko nadzieję że się na jakąś wyprzedaż załapię. Byłoby miło bo człowiek spłukany i w tym sezonie się chyba już nie przyda. Faktycznie brakło mi go na Węgrzech a nie chciało nam się tej stodoły rozstawiać, choć zeszliśmyczasowo z żonką do 30 minut.

W przyszłym tygodniu będę w Gliwicach to go oglądnę ... i może kupię.

Cezarr

Kup go bo naprawdę warto, dla mnie też rozkładanie dużego przedsionka się nie za bardzo widziało :]

Tak to mniej więcej wygląda.

post-7306-0-23193800-1375125352_thumb.jpg

Commander

Kurcze super a powiedz jeszcze bardzo go wiatr tarmosi, trzeba jakiś pas sztormowy montować, czy linki dają radę. Acha rurki u dołu stoją czy są wbijane w ziemię.

Edited by Commander (see edit history)

Cezarr

Rurki stoją na ziemi, jeżeli chodzi o wiatr to nie miałem okazji tego sprawdzić, ale miałem rurki z mojego przedsionka

którymi można wzmocnić ten daszek montując je od przyczepy tak jak przy rozkładaniu zwykłego przedsionka.

Trzy rurki dodatkowe i masz spokój.

Commander

Bardzo dziękuję za porady. Zakup postanowiony.

comsio

posiada taki daszek luż 3- sezon polecam ,

Opisany jest temat,

Commander

Witajcie.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy przedsionek ma naciągnąć doczepiony do niego daszek własnymi odciągami i wtedy nie naciągamy linek od przedsionka, czy napinamy wszystkie linki (wówczas odciągi od przedsionka chyba będą trochę przeszkadzać pod daszkiem). 

Pozdrawiam

Cezarr

Daszek naciągamy trzema linkami dołączonymi do zestawu, bez tego daszek nie będzie się trzymał.

Jeżeli o to Ci chodzi. :niewiem: