Skocz do zawartości

Chorwacja 2013 - Trogir, Split, Ciovo, Prapratno, Ston, Dubrovnik, Korcula, Mokalo ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, Trogir jest piękny bez dwóch zdań. Dobrze, że przypomniałeś o lodach bo są fantastyczne. To prawda, że na Split można przeznaczyć cały dzień byle z daleka od morza się trzymać:)

 

A propos unesco i naszej rozmowy w innym wątku. W okolicy Sanoka są dwa drewniane kościoły wpisane na listę unesco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bedziesz dozował wpisy jak ja o Sanoku czy pójdziesz ogniem:)?

 

Będzie dozował dla rozbudzenia emocji  :blink: . Jak u Hitchcocka. Najpierw trzęsienie ziemi a potem akcja się rozkręca  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dwie moje ;) na zdjęciach są jeszcze dwie córki znajomych i przypakowe znajomości campingowe.

 

Aparat wbrew pozorom w takich warunkach nie musi być mega dobry. Klimat robią obiektywy stałoogniskowe. Kupuję takie perełki zwykle używane ale efekty są mega. W te wakacje zakochałem się w obrazku jaki generuje 50 1.4 odkupiona na forum nikona za 600 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na górnym tarasie przy recepcji. Napisz do recepcji podaj dlugość zestawu napiszą jakie jest obłożenie. W ciemno nie ryzykuj. Raz wjechał wieczorem taki zestaw nawet chyba dłuższy. Nie było miejsc więc przeniósł się na parking i tam stacjonował z dwoma kamperami do końca. Wiem bo gapiłem się z zapartum tchem jak poradzi sobie z zawróceniem po ciemku i z długim zestawem. Wiele nauki jeszcze mnie czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zafascynowała głębia ostrości Twoich fotografii, chyba nie do osiągnięcia w rozleniwiających zoom-ach ?

 

Po części, przy zoomie można osiągnąć pewne elementy różnic w ostrości, zwłaszcza przy portretach. Ale co dobry obiektyw to dobry obiektyw.....

Choć ja na razie nie narzekam na nasze Sony H50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoomem to maksymalna ogniskowa czyli 200 lub 300 mm, najniższa wartość przesłony czyli 4 czy co tam mam i ... powinno się udać ! Ważne jest światło czyli nie robimy w południe, robimy jak są chmurki, jak pod światło to koniecznie z lampą błyskową itd. W przyszłym roku chyba odpuszczę bieganie z lustrzanką bo to ciężkie i niewygodne. Polecam fuji x100s - czuję, że to aparat dla mnie.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dwie moje ;) na zdjęciach są jeszcze dwie córki znajomych i przypakowe znajomości campingowe.

 

Aparat wbrew pozorom w takich warunkach nie musi być mega dobry. Klimat robią obiektywy stałoogniskowe. Kupuję takie perełki zwykle używane ale efekty są mega. W te wakacje zakochałem się w obrazku jaki generuje 50 1.4 odkupiona na forum nikona za 600 zł ;)

 

Hm... Wituś ale się składa... ja mam dwóch synów... :]

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.