Skocz do zawartości

Zimowe kempingi w Polsce


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a tak w ogóle znacie kogoś kto spędzał Święta albo Sylwestra na kempingu Pod Krokwią w Zakopanem ?

Korci mnie aby spróbować w tym roku

 

były zimowe zdjęcia z Polany Sosny, a chyba adamkwiatek pokazywał foty z pod Szyszkowej :hehe:

 

dobrze pamiętałem

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5743&postdays=0&postorder=asc&start=0

346_144.jpg

 

i polana sosny

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5808&highlight=sylwester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaaa na terenie tego campingu jest mała ale fajna restauracja i organizują tam sylwestra :hmm:

 

Osobiście pytałem :) Mogą też wypożyczyć swoją przyczepę z zapewnionym ogrzewaniem / koszt 50 PLN od głowy /

 

50 zł z zabawą Sylwestrową ??????? :bzik::jump::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam. Chcę się wybrać na kilka dni w lutym. Plany trochę się zmieniły bo nabrałem chęci na zimowe spacery nad morzem. Zależy mi na dostępie do ujęcia wody, możliwości zrzutu fekaliów(dostęp do toalety) i prądzie(ew. możliwości podładowania akumulatora). Prysznic mam w czepce.

Ktoś zna morze jakiś czynny kemping? Najchętniej byłbym zainteresowany rejonem mierzei wiślanej ze względu na "bliskość" Warszawy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 3.10.2007 o 22:46, MARYŚ napisał:

Ja wybieram się na sylwestra do Wieżycy (ośrodek stoczni) większą paczką, częściowo bez przyczep ale to z braku ich wogóle :hop1: Ja z przyczepą :-] i to będzie spełnienie mojego marzenia.......

Czy wie ktoś o jakimś miejscu dogodnym do kempingowania w okolicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 6.01.2019 o 16:03, Wilu napisał:

Polecam Cam66 Karpacz. Byłem tam 6 dni na Sylwka i warunki do zimowego karawaningu są Super 

Trzymam za słowo,  bo właśnie tam jedziemy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Funiaki napisał:

Trzymam za słowo,  bo właśnie tam jedziemy  ;)

No dobra, jesteśmy!!!!!

 

W nocy było tak:

 

A teraz jest tak: 

20190208_211805.jpg

20190209_074817.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 09:32, vrs napisał:

Super że jest śnieg na kampie. 

Tak, :)

Teraz o Camp66 zimą:

Polecamy- dla nas to otwarcie sezonu 2019, ale były 2 ekipy hobby PKL, 1 ekipa ZG i 1 kamper.

Kilka przyczep wyglądało na zimujące.

Zalety: rzut beretem do Karpacza,  ciepłe i czyste sanitariaty , dobra kuchnia - gdy ktoś chce skorzystać z miejscowe restauracji (porcje jak dla drwali),  piękny widok na Śnieżkę.

Wady: wąska droga dojazdowa, problem gdy jedzie ktoś z naprzeciwka.  Chyba minąć się nie da.

Może jeszcze, to że mimo tego, że jest szlaban, z dostępem na kartę,  to dodatkowo jeszcze zamykana brama przesuwna. Fajnie, bo bezpiecznie,  ale nie fajnie, bo wracając z dłuższej kolacji trzeba dzwonić do obsługi, by ktoś wpuścił.

Poza tym brak.

 

Ps. Poniżej widok po przebudzeniu. Bajka.

IMG-20190210-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie więcej zdjęć. 

EDIT: Jak droga dojazdowa wyglądała zimą. Chodzi mi o te ostatnie metry. Dużo było śniegu?

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.