Skocz do zawartości

Karyntia Austria


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

jutro już jadę na wakacje najpierw Węgry 6 dni a potem myślałem  o Austrii mam 5-6 dni

 

nigdy nie byłem w tym państwie, chciałem kupić kartę  Karyntii  czy to się opłaca? jedziemy w 3 dorosłe osoby i jedno dziecko 5 lat.

 

co zwiedzić mamy tylko 5 -6 dni a to jest bardzo mało

 

chciałem pojeździć trasami widokowymi jak będzie pogoda  tylko napiszcie mi  czy jak opłacę trasę ,ruszę przez bramki to wracam tak samo czy wylatuję na drugim końcu i żeby np. wrócić  na nocleg to musze jeszcze raz płacić?  np. droga 107 startuje od południa i jak wrócić te wszystkie drogi są płatne  tunele i ładowanie na wagony  czy trzeba autostradą dookoła?

 

czy możecie mi polecić jakiś kemping  nie wiem czy może nad jeziorem niby mają bardzo ciepłą wodę czy jakiś z basenem.  jakiś fajny plac zabaw dla dzieciaka by się też przydał.

 

czy może macie jakiś spis  atrakcji jakie obsługuje karta Karyntii ? bo nigdzie nie znalazłem.

 

 

A co najważniejsze do Austrii będę leciał z Wyszegradu Węgry 

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mateusz,

wszystkie informacje o Kaernten Card znajdziesz na stronie.

Wybierasz region i kategorię co cię interesuje.

 

Co do kempingu to tu masz wyszukiwarkę.

 

Jakbyś miał więcej czasu to mógłbyś zamówić sobie do domu broszury informacyjne ze strony  lub na www.austria.info

Kempingi austryjackie są na bardzo przyzwoitym poziomie, cisza, spokój i czystość zapewnione. Nie wiem co preferujesz,czy stać na jednym kempingu i dojeżdżać na zwiedzanie czy też przenoszenie się co 2-3 dni w inny rejon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mateusz,

wszystkie informacje o Kaernten Card znajdziesz na stronie.

Wybierasz region i kategorię co cię interesuje.

 

Co do kempingu to tu masz wyszukiwarkę.

 

Jakbyś miał więcej czasu to mógłbyś zamówić sobie do domu broszury informacyjne ze strony  lub na www.austria.info

Kempingi austryjackie są na bardzo przyzwoitym poziomie, cisza, spokój i czystość zapewnione. Nie wiem co preferujesz,czy stać na jednym kempingu i dojeżdżać na zwiedzanie czy też przenoszenie się co 2-3 dni w inny rejon.

mam pytanie czy na kempingach występują tylko parcele czy tak jak w Polsce przylatuję i się rozkładam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość campingów w Karyntii ma parcele a żeby było śmieszniej są one rezerwowane. Jadąc na pałę musisz się liczyć z kłopotami w znalezieniu miejsca i ewentualną koniecznością przestawiania cepki.

 

O naszym pobycie w Karyntii możesz poczytać i pooglądać foty tutaj:- http://kajman.bikestats.pl/c,14250,Austria.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan, 

piszę się z Wami na taki wyjazd.... jeżeli przygarniecie nowicjusza  :]

od dłuższego czasu śledzę ten kierunek i mam coraz to większe chęci tam pojechać.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.