Skocz do zawartości

NIEWIADÓW N126.....


gino

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odpowiadając na Twoje zapytanie:

i odnosząc się do odpowiedzi :

 

nie wiem jaką masz te lodówkę Kogut,ale u mnie jest to rozwiązane poprzez założenie 2 dodatkowych otworów wentylacyjnych we ścianie bocznej pod zlewem (dolnego i górnego),ale dla pewności (coby za ciepło ścianie nie było) została ona odseparowana blacha i izolacją od komory lodówki,a spaliny samoczynnie wychodzą do górnej kratki.

dorwałem płytkę z remontu i wizualizuje com wcześniej napisał:post-13304-0-67017200-1388256326_thumb.jpg i post-13304-0-05553100-1388256299_thumb.jpg

Posiadam lodówkę z możliwościową zasilaniem gazem, w skorupie nie posiadam żadnego otworu na komin ???

Jak to u was jest rozwiązane ??

 

ps.

n126n

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z kasetą. To Thetford C2.

Muszę jeszcze tylko wymienić środek drzwiczek na gładki, szary, bez rybiej łuski.

Niestety wycinając otwór w ścianie, nieznacznie wyciąłem za mały. I o ile bez kłopotu dociąłem dokładnie, żeby wpasować ramkę drzwiczek o tyle pozostała część wyciętej śćiany już byla za mała, żeby wstawić w drzwiczki.

 

slide_wp_20130802_008.jpg

 

slide_wp_20130910_006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwiczki są dobrze osadzone a kaseta jest swobodnie dostępna.

Chodziło mi o to, że zwykle jak się montuje takie drzwiczki serwisowe, to mają one od zewnątrz taką ramkę, w którą wkłada się wycięty fragment ściny przyczepy.

U mnie wycięty fragment (ten pierwotny, przed poszerzeniem dziury w ścianie) jest za mały, żeby go wstawić w w/w ramkę.

I stąd jak widzisz drzwiczki mają inny szaro niebieski deseń.

Edytowane przez roblat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwiczki są dobrze osadzone a kaseta jest swobodnie dostępna.

cze :) sledze pilnie twoje prace na formum niewiadowek :) ... i jestem twoim bigfanem ;-) ale powiem ze te drzwiczki rewizyjne troche szpecą "linie" ... wiem ze cos za coś a kibel trzeba jakos oprozniac, ale zastanawiam sie nad jakimś mniej widocznym rozwiąznaiem...

na tą chwilę wiem na 100% ze nie zamontuje rewizji (wlasnie z tego powodu) po drugiej stronie , a chciałem zrobić pod jednym z łóżek taki szczelny schowej z dojściem z zewnątrz (po stronie drzwi wejsciowcyh) zeby można np. leżaki chować bez wchodzenia do budy...

tak sie siak :) czekam na kolejne Twoje modyfikacje !!  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I ja jestem szczęsliwym posiadaczem n126e z1986r

Pierwszym właścicielem był Teść i nabył ją od producernta  (na kartki czy zapisy?)

treaz przeszła na nas i postanowiliśmy zachować ją :serce:

W połowie lutego zaczynamy wielką renowację !!!

BO w wakacje chcemy pojechaćnad morze do

KLIF Kemping Pole Namiotowe   76-211 Poddąbie
 mam nadzieję że będzie słonko :skromny:

Edytowane przez lewis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.