Skocz do zawartości

Camping nr 17 "Gniazdo Kormorana"


mar001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jako, że odwiedziliśmy to miejsce wraz z moją rodziną w miniony weekend, pragnę na gorąco podzielić się z wami wrażeniami.

 

Gniazdo Kormorana to Kemping położony na mierzei wiślanej w miejscowości Kąty Rybackie. To pierwsza mieścina za Stegną i Sztutowem.

Wybraliśmy ten kemping, na weekendowy odpoczynek z dzieciakami (1,5 i 3,5 ) skuszeni bliskością do morza ok 100m oraz wydawałoby się zachęcającą ofertą (1ha pola, Wi - Fi ciepła woda 24h itd itp) oraz faktem, że tam jeszcze nie byliśmy.

 

W tym momencie należałoby zakończyć wstęp i PRZESTRZEC wszystkich przed tym miejscem!!! ale po koleji ;-)

 

Ceny: osoba dorosła 12 zł, dzieci 9zł (niezależnie od wieku) budka jedno osiowa 25 zł dwuosiowa 39zł, samochód 15 zł, prąd 10 zł i uwaga najważniejsze KEMPING NALEŻY OPUSCIC DO GODZINY 12!! dlaczego z wykrzyknikiem? bo jeszcze się z tym nie spotkałem.

Na recepcji właścicielka - BAARDZO NIEUPRZEJMA informuje nas, że takie są zasady i już. Nie ma zmiłuj dwunasta i wynocha.

OK - godzimy się  na te warunki. Za 2 os dorosłe + 2 dzieci do lat 3 + przyczepa bez prądu =80zł. Zapłacone wjeżdżamy.

 

Pole może ma 1 Ha ale położone jest na zboczu o dość dużym nachyleniu w lesie sosnowym, Miejsca są między drzewami o dużym zagęszczeniu.... warunki do zaparkowania dosyć trudne, wypoziomowanie przyczepy to już druga sprawa.  Trzeba się nagimnastykować. Teren baaardzo nie równy,

Nasz zestaw jest mały, jakoś się udało. Igliwie z sosenek i miliony nie posprzątanych szyszek to atrakcja dla naszych stóp i dzieci, które wesoło umorusane bawią się tym syfem.

Drugie spostrzeżenie, takie że teren jest może i spory ale 90% to namioty bo tylko one są wstanie gdzieś tam się ustawić, ja naliczyłem 14przyczep w tym 3 może 4 stały dogodnie ustawione z możliwością rozłożenia namiotu (nierówny teren, duże zagęszczenie drzew wszystko na zboczu góry)

Sanitariaty są  ok, sprzątane raz dziennie w tym czasie nie czynne. Na kempingu są latarnie, ale uwaga... czynne tylko od około 22 do północy a potem egipskie ciemności....

Generalnie nawet bliskość do morza jak deklaruje właścicielka jakieś 100m (wg mnie jakieś 300 ale to szczegół), niech nie przysłoni wam obrazu tego miejsca.

Na zakończenie napiszę tylko, że przy bramie wyjazdowej byliśmy o godzinie 12.15 (wg regulaminu wyjazd do 12) Nie chciano nas wypuścić.... jakiś bełkot o opłacie parkingowej . powiem wam szok!

 

Bardzo nie uprzejmie a wręcz chamsko !! (już na wjeździe pani daje odczuć arogancki charakterek), drogo (wg nas) i bardzo słaby teren, sprawia że radze wszystkim OMIJAĆ TO MIEJSCEM SZEROKIM ŁUKIEM !.

 

Pozdrawiam, mimo wszystko wypoczęty po weekendzie :))))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapete - czytałem ten temat :-) niestety uwierzyłem w to, że ludzie się zmieniają. 

Ja wogóle się dziwie, jak to pole funkcjonuje.... że jacyś ludzie tam jeżdżą i chcą biwakować.... no cóż, niech ten temat będzie dobitną informacją dla potomnych, szukających czegoś na mierzeji wiślanej - to miejsce to bardzo kiepski pomysł. :oslabiony:

Edytowane przez mar001 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 lat minęło i nic się nie zmieniło. Miejsce to monitoruję podczas weekendowych wypadów nad morze i nawet się nie zanosi na zmiany. Kiedyś w kabarecie Jana Pietrzaka z lat 80 mówiono: "Klient nasz Pan, frontem do klienta z zapytaniem - co tu robisz?". :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widzę że przez ponad 10 lat nic a nic sie nie zmieniło w tym miejscu. Pamietam to miejsce jeszcze z czasów harcerskich, raz bylismy tam na wakacyjnym wypadzie i hmm jak widze moje negatywne spostrzeżenia nawet z racji jeszcze młodego wtedy wieku były jak najbardziej racjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Stanowczo odradzam to miejsce! Byliśmy tam dwa lata temu, obsługa ogólnie miła oprócz starszej pani. Ceny dosyć wygórowane no i oczywiście nie obyło się bez niespodzianek takich jak opłata za parking gdy wjechaliśmy na teren i chcieliśmy się rozejrzeć po campingu oraz niespodziewana opłata za wystawienie stolika przed namiot. Teren dosyć nierówny więc z przyczepką może być problem. Codziennie ktoś łaził wkoło namiotu i sprawdzał czy czasem nie zrobiło się czegoś za co powinno się zapłacić, zamiast wziąć do ręki grabki i zrobić porządek na placu. Bardzo blisko do morza i ładna plaża w pobliżu ale z pozytywów to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 lata później...

Dzisiaj wróciłam z tego campingu,więc na gorąco śle opinię.Nie rozumiem skąd te negatywne opinie.Domek 2 osobowy przerósł moje oczekiwania.Czytając wcześniejsze opinię spodziewałam się jakiejś klity.A zastałam naprawdę przestronny domek.Czyściutki i z ciepłą wodą .Pani  Krystyna bardzo miła i pomocna osoba.Piękny,zadbany ośrodek.Do morza jakieś 300 m.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SylwiaiMirek napisał:

Dzisiaj wróciłam z tego campingu,więc na gorąco śle opinię.Nie rozumiem skąd te negatywne opinie.Domek 2 osobowy przerósł moje oczekiwania.Czytając wcześniejsze opinię spodziewałam się jakiejś klity.A zastałam naprawdę przestronny domek.Czyściutki i z ciepłą wodą .Pani  Krystyna bardzo miła i pomocna osoba.Piękny,zadbany ośrodek.Do morza jakieś 300 m.Polecam

Dzień dobry.

Dziękujemy za reklamy....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.