Skocz do zawartości

SŁAWA - lustracja kampingu


Effendi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

FiLmik o Sławie świetny ! Poważnie traktuję fotografię . Takiego wspaniałego tematu na pewno nie odpuszczę ! . Proszę nie traktować mojego zachwytu jako deklarację przyjazdu do Sławy w roku 2008 .Dla mnie wyjazd na ZLOT to ogłoszenie wyników 31.12.2007-2008 . A parowozy mogę sfocoć zawsze w innym maju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ,żeby nie było następnej kłótni chcę coś wyjaśnic :

Przypominam o wyznaczonej przez Adminów ciszy wyborczej :hop1:
- zgadza się ale tu wynikły problemy natury "czasowej"

dwa miesiące temu rozmawiałem o Paradzie z "grubą rybą" PKP na teren zachodni (znam go osobiście przez co rozmowa była łatwiejsza) i zasugerowałem mu żeby paradę zrobic w sobotę a nie w niedzielę (takie słuchy chodziły w tym temacie) - (niedziela- dzień powrotów -a jeszcze z przyczepami itd.itd.-miałem na myśli nasz zlot , co mu wyrażnie zaznaczyłem )

ze zrozumieniem przyjął wszystkie argumenty i obiecał pomoc .Pierwszą rzeczą był filmik o paradzie ale dostałem go dopiero po miesiącu od rozmowy , następne 3dni zanim dostał go Effendi (poprosiłem go o pomoc w tym temacie-słaby jezde w komputerach)

jak już Effendi obrobił film to już rozpoczęło się głosowanie a poza tym był dym na forum ws. zlotu i nie chcieliśmy go pogłębiac - stąd dopiero teraz filmik a wiadomośc ,że parada ma byc 03.05.2008 otrzymałem dopiero dwa tygodnie temu (temat został poruszony na naradzie dyrektorów PKP ) - oto i cała historia - za naruszenie ciszy przepraszam - ale to dla naszego wspólnego dobra :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla zainteresowanych - potwierdziłem dzisiaj rezerwację miejsc w Sławie - kierownik równiacha - przygotuje nam stoły biesiadne :hmm::ok: - "ognisków" se możemy robic do woli - Straż Pożarna będzie nad nami czuwała non top - tak obiecał :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc teraz już wiecie dlaczego czasem warto nieco "nagiąć" zasady i zrobić wyjątek. W Sławie naprawdę będzie co oglądać a nie tylko będzie w centrum jak Nieborów.

Koło Nieborowa jest fantastyczne muzeum parowozów wąskotorowych, są ładniejsze od szerokich parowozów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc teraz już wiecie dlaczego czasem warto nieco "nagiąć" zasady i zrobić wyjątek. W Sławie naprawdę będzie co oglądać a nie tylko będzie w centrum jak Nieborów.

Koło Nieborowa jest fantastyczne muzeum parowozów wąskotorowych, są ładniejsze od szerokich parowozów

 

Admin wybacz ...ed masz namiary na nie....????

 

Ps. Filip nie przesadzaj ... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.